Prekių katalogas

Galvutė trikojui Gitzo GH2750QR

 • Galvutė trikojui Gitzo GH2750QR

  Kodas: GH2750QR
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Galvutės tipas
  Rutulinė
  Medžiaga
  Magnis
  Maksimali apkrova
  5.0 kg
  Tvirtinimo plokštelės tipas
  G1173/14B
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +3
  Svoris
  550 g
  Darbinis aukštis
  11.0 cm
  Panoraminis judėjimas
  360°
  Šoninis pasvyrimas
  -0º / +90°
  Pasvyrimas atgal / į priekį
  -180° / +180°
  Stovo jungtis
  3/8" / 1/4" sriegis
  Gulsčiukas
  Ne
 • 2 serijos Gitzo šoninio rutulio galva (Off Center Ball Head) pasižyminti neprilygstamu lankstumu ir panaudojimo galimybėmis. Fotoaparatu galima fotografuoti bet kuriuo kampu net apversta aukštyn kojomis galvute. Galvutės rutulys gaminamas naudojant PTFE (politetrafluoroetenas) medžiagą, suteikiančią dar glotesnį ir tikslesnį galvos valdymo pojūtį. Naujo dizaino rankenėlės padidina ergonomiką, suteikia patogesnį valdymą ir sumažina svorį.
   
   
  Vidinis fiksavimo mechanizmas yra pagrindinė inovacija. Panoraminis fiksavimas dabar 3 kartus tvirtesnis, nei anksčiau. Tai – nuostabus pranašumas naudojant šias galvas su šoninėmis rankenomis, ar centrine kolona, paversta horizontaliai (Gitzo Explorer stovai).
   
  Rutulio fiksavimas dabar turi visiškai naują, patentą sistemą. Tradicinėje galvučių gamyboje visuomet yra balansas tarp maksimalios užfiksavimo jėgos ir tolygaus galvos valdymo, t.y. didinant maksimalią apkrovą sumažėja galvutės valdymo sklandumas ir atvirkščiai. Tam, kad išvengti šios problemos, Gitzo išrado naują, patentuotą mechanizmą, kuris jungia dvi fiksavimo sistemas į vieną. Kai galvutė pilnai užfiksuojama, metalinė įvorė užspaudžia rutulį. Kai reikia išlaikyti sklandų ir didelio tikslumo judėjimą visose standartinėse pozicijose, rutulys prispaudžiamas techno polimero įvorėmis. Šių įvorių spaudimas reguliuojamas iš anksto nustatyta spyruokliu apkrova. Ši, spyruoklių padedama dvigubo fiksavimo sistema (SADL) garantuoja tolygesnį rutulio valdymą bet kokiomis sąlygomis ir efektyvų trinties valdymą.
   
  2 serijos šoninio rutulio galvutes ypatingai rekomenduojama naudoti su Gitzo Explorer trikojais stovais. Taip pasiekiamas maksimalus sistemos lankstumas ir stovo panaudojimo galimybės. Visos naujosios Off Center Ball Heads (šoninės rutulinės galvutės) parduodamos su aukštos kokybės fotoaparato ekrano Gitzo valikliu ir patogiu, nuo dulkių apsaugančiu dėkliuku.


   

 • Alternatyvios prekės

  26500