Prekių katalogas

Galvutė trikojui Manfrotto Befree 3-Way Live

 • Galvutė trikojui Manfrotto Befree 3-Way Live

  Kodas: MH01HY-3W
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Galvutės tipas
  Trikryptė
  Medžiaga
  Aliuminis / Technopolimeras
  Stovo spalva
  Juoda
  Maksimali apkrova
  6.0 kg
  Tvirtinimo plokštelės tipas
  200PL, 200PL Pro, 501PL
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +8
  Svoris
  720 g
  Darbinis aukštis
  15.5 cm
  Panoraminis judėjimas
  360°
  Šoninis pasvyrimas
  -90° / +80°
  Pasvyrimas atgal / į priekį
  +90°/-45°
  Stovo jungtis
  1/4"
  Gulsčiukas
  Taip, 3 vnt.
 •  

  Galvutė Manfrotto Befree 3-Way Live yra naujoviška Manfrotto kelioninė trikryptė tepalinė galvutė, pasižyminti visiškai sulankstomomis rankenomis, suteikiančiomis neprilygstamą kompaktiškumą ir nepaprastą tvirtumą. Ši galva, specialiai sukurta ir operatoriams, ir fotografams mėgėjams pasižymi ypač efektyvia „Befree Fluid Drag“ sistema ir sklandžiausiu valdymo lygiu tiek panoraminiais, tiek pakreipiamais judesiais, ir ja ypatingai lengva tiksliai sureguliuoti kompoziciją. Naudojamas didelio efektyvumo tepalas atspindi naujausią „Manfrotto“ tepalinių galvučių technologiją, sukurtą taip, kad būtų užtikrintas tolygus valdymo ir judesių lygis bei išskirtinis stabilumas net esant ekstremalioms temperatūroms (-30 ° / + 70 °). Ilga panoraminė rankena, portreto padėtis ir 3 gulsčiuko lygiai garantuoja tikslų fotografavimo tikslumą ir universalumą.   
   
  Trikojo galvutėje taip pat yra unikali greito kameros tvirtinimo „200PL-PRO“ plokštelė, pagaminta iš aukštos kokybės aliuminio ir visiškai suderinama su „Manfrotto RC2“ ir „Arca-Swiss“ tipo galvų tvirtinimo elementais: su 2 guminiais įdėklais, kurie maksimaliai padidina sukibimą net ir labiausiai pasvirusiuose kadruose.

  Be to, galvos plokštės laikiklis taip pat suderinamas su 501PL vaizdo plokšte, kad būtų užtikrintas nepriekaištingas balansas net ir su ilgesniais objektyvais.
  Dėl ergonomiškos konstrukcijos „Manfrotto Befree 3-Way Live Head“ valdymas yra intuityvus ir greitas, todėl net ir reikliam vartotojui leidžia greitai ir lengvai nustatyti savo įrangą, nepamirštant norimo kadro. 
   

 • Alternatyvios prekės

  7100
  9000 Sutaupykite 1900
  9500
  Galvutė Manfrotto MHXPRO-3WG
  Kodas: MHXPRO-3WG
  16977
  19900 Sutaupykite 2923