Prekių katalogas

Galvutė trikojui Manfrotto MHXPRO-2W

 • Galvutė trikojui Manfrotto MHXPRO-2W

  Kodas: MHXPRO-2W
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Galvutės tipas
  Dvikryptė
  Medžiaga
  Technoplimeras
  Stovo spalva
  Juoda
  Maksimali apkrova
  4.0 kg
  Tvirtinimo plokštelės tipas
  200PL
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +8
  Svoris
  0.76 kg
  Darbinis aukštis
  10.0 cm
  Panoraminis judėjimas
  360°
  Šoninis pasvyrimas
  - / -
  Pasvyrimas atgal / į priekį
  -60° / +90°
  Stovo jungtis
  1/4" sriegis
  Gulsčiukas
  Taip, 1 vnt.
 •  
  Video galvutė Manfrotto MHXPRO-2W, pasižymi trimis svarbiausiomis, operatoriams/fotografams ir paukščių stebėtojams aktualiomis savybėmis: kompaktiško ir lengvo korpuso dėka (galva sveria tik 700g) ją lengva transportuoti; priklausomai nuo norimo judėjimo greičio ir taikomos foto įrangos, naujomis takumo valdymo rankenėlėmis galite valdyti tinkamą sklandaus galvutės judėjimo lygį, darantį galvutę itin universalia; plačiai naudojamos 200PL plokštės dėka jums nereikės naudoti skirtingų plokštelių. Tiesiog nuimsite fotoaparatą nuo fotogalvutės ir čia pat užfiksuosite ant MHXPRO-2W, tai labai patogu ir praktiška.
   
  Siekdami patenkinti fotografų ir operatorių, prašančių lengvos ir tinkančios darbui lauke galvos, lūkesčius, Manfrotto sukūrė 700g sveriančią ir 4kg naudingosios apkrovos palaikančią galvutę. Šis lengvumas pasiekiamas gamyboje naudojamų medžiagų dėka. Korpusas pagamintas iš lengvo aliuminio ir "Adapto", labai kieto ir atsparaus technopolimero. Tai be jokios abejonės geriausias pasirinkimas paukščių stebėtojams, kurie paprastai naudoja lengvasvorę optiką stebėti gyvūniją. Mažos tepalinės galvutės yra idealus sprendimas siekiant išlaikyti nuolat judančią mažos apkrovos optiką ir užtikrinti jai tinkamo lygio stabilumą.
   
  Manfrotto MHXPRO-2W panaudota naujovė - takumo valdymo rankenėlės, galinčios kontroliuoti pokrypio judėjimo lankstumą ir palengvinti fotografo darbą. Šios naudingo inovacijos dėka, dabar galite lengvai pasirinkti lengvą arba sunkų takumą, priklausomai nuo pageidaujamos judėjimo rūšies ir naudojamos įrangos pobūdžio. Sunkus takumas - paprastai naudojamas, kai reikia lėto judėjimo aukštyn/žemyn; lengvas takumas priešingai, kai pageidaujama greito galvutės judėjimo. MHXPRO-2W galva yra vienintelė lengvasvorė video galvutė su takumo valdymu.
   
  Naudojant populiariausią pasaulyje fotografinę plokštelę, jums nebereiks vargti su skirtingais standartais. Taip pasiekiama geriausia greito kameros tvirtinimo ir taupos pusiausvyra: viena plokštė visada pritvirtinta prie fotoaparato ir paruošta naudoti bet kokioje situacijoje, neprikalusomai nuo to ar susiruošėte fotografuoti ar filmuoti.
 • Alternatyvios prekės

  14900
  20300