Prekių katalogas

Kietasis diskas OWC Envoy Pro FX Thunderbolt 3 + USB-C SSD 1TB

 • Kietasis diskas OWC Envoy Pro FX Thunderbolt 3 + USB-C SSD 1TB

  Kodas: 124446
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  OWC
  Atmintinės tipas
  SSD
  Atmintinės talpa
  1 TB
  Duomenų įrašymo sparta
  2711 MB/s
  Duomenų nuskaitymo sparta
  2711 MB/s
  Sąsaja
  Thunderbolt 3, USB Type C, USB Type A
  Suderinamos operacinės sistemos
  Windows & macOS
  Matmenys
  11 x 6.5 x 2 cm
  Svoris
  243 g
 • Nešiojamame OWC Envoy Pro FX SSD diske, kurio perdavimo greitis yra iki 2800 MB/s, naudojama Thunderbolt 3 jungtis, kuri taip pat palaiko USB-C 3.2 Gen 2. Vidinis M.2 NVMe SSD reiškia, kad šis nešiojamasis diskas leidžia greičiau perduoti duomenis nei senesni standieji diskai ir SATA SSD. Patvarus aliuminio korpusas turi IP67 reitingą, išbandytas pagal MIL-STD-810G standartus ir suderinamas su OS pagrįstais šifravimo metodais. Šis SSD, kurį galima paleisti iš „Mac“, turi „plug-and-play“ dizainą ir maitinamas magistrale. Jis suderinamas su Mac, Windows, Windows Server, iPadOS, Chrome OS ir Linux. Pridedamas Thunderbolt 3 laidas su pririštu USB Type-C į A adapteriu.

  Žyma X, Envoy Pro FX pavadinime reiškia, kad galite mėgautis maksimaliu Xtreme našumu naudodami bet kurią sąsają, prie kurios prisijungiate, perdavimo greičiu iki 2800 MB/s. Nesvarbu, ar norite pasiekti ir išsaugoti failus iš senesnio įrenginio, kurti atsargines asmeninių failų kopijas ar redaguoti didelio formato vaizdo įrašus lauke, „Envoy Pro FX“ gali atlikti visas garso, vaizdo, nuotraukų, grafikos ir žaidimų užduotis.

  Diskas turi šilumą išsklaidantį aliuminio korpusą, kurio IP67 reitingas yra skirtas atlaikyti nešvariausią ir drėgniausią aplinką. Pasinerkite į miesto džiungles ar chaotišką rinkinį pasitikėdami, kad jūsų duomenys yra apsaugoti karinio lygio tvirtumu ir platforma, išbandyta pagal MIL-STD810G standartus. „Envoy Pro FX“ korpuse giliai išraižytos briaunos nėra skirtos tik gražiai išvaizdai. Jos paverčia visą korpusą labai efektyviu šilumos šalintuvu, užtikrinančiu maksimalų šilumos išsklaidymą ir našumą.

  Lengvai apsaugokite kliento projekto failus arba asmeninę informaciją. Visiškai suderinamas su „MacOS“ ir „Windows“ integruotu šifravimu, „Envoy Pro FX“ leidžia užtikrinti ramybę ir apsaugoti duomenis slaptažodžiu, kai tik jų reikia.