Prekių katalogas

Kuprinė Manfrotto Pro Light Flexloader L

 • Kuprinė Manfrotto Pro Light Flexloader L

  Kodas: MB PL2-BP-FX-L
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +3
  Krepšio tipas
  Kuprinė
  Krepšio paskirtis
  Veidrodinis fotoaparatas, Video kamera, Bepilotis orlaivis
  Kompiuterio skyrius
  ~ 15"
  Krepšio išorės aukštis
  56.0 cm
  Krepšio išorės ilgis
  36.0 cm
  Krepšio išorės plotis
  35.0 cm
  Krepšio vidaus aukštis
  47.0 cm
  Krepšio vidaus ilgis
  26.0 cm
  Krepšio vidaus plotis
  15.0 cm
  Foto skyrius
  26 x 15 x 47 cm
  Svoris
  3.0 kg
  Krepšio spalva
  Juoda
  Krepšio medžiaga
  Nailonas, sintetinis audinys
 • Kuprinė Manfrotto PRO Light Flexloader L yra profesionalus foto krepšys, specialiai sukurtas užtikrinti neprilygstamą įrangos apsaugą, kad ji atitiktų bet kurio profesionalaus fotografo ar operatoriaus pageidavimus ir darbo eigą.

  Profesionaliems fotografams ir filmų kūrėjams, atliekantiems užduotis, krepšys, kurį nešiojasi ir kuris apsaugo jų įrangą, yra vienodai svarbus kūrybiniam procesui.
  PRO Light kuprinės pristato visiškai naują M-Guard™ apsaugos sistemą, specialiai sukurtą ir laboratoriškai patikrintą, kad būtų užtikrintas aukščiausias apsaugos ir atsparumo smūgiams lygis, ypač tose krepšio vietose, kur apsauga yra svarbiausia. M-Guard™ pertvaros yra pagamintos iš didelio tankio EVA putų, kurios užtikrina išskirtinį smūgių sugėrimą ir tuo pačiu pasižymi itin plonu profiliu. Be to, SAS-TEC, viskoelastinės atminties putos ir atsparumas smūgiams, duteikia kuprinės pagrindui struktūrinį tvirtumą. Papildomai saugai užtikrinti, plieninės vielos užtrauktukų traukiklius galima surakinti TSA pakabinama spyna, kad uždarytumėte pagrindinį skyrių.

  PRO Light Flexloader L - kuprinė, kuri gali plėstis, kad atitiktų jūsų poreikius. Kuprinė turi priekinę prieigą prie pagrindinio foto skyriaus su pritaikomais skirtukais, kelis trikojų tvirtinimo taškus ir slankikliais su prailginimais. Kuprinės priekinio atvarto vidiniame skydelyje su permatomomis kišenėmis galite susidėti smulkius priedus. Komplekte yra priedų krepšelis. Kuprinėje telpa profesionalūs DSLR arba sisteminiai fotoaparatai su "gripu", keliais objektyvais, sulankstomais bepiločiais ir kt. Galinė kišenė yra išplečiamas skyrius, kuris gali būti tinkamas CSC / VDSLR 3 ašių stabilizatoriams ir kitiems priedams. Šis skyrius yra visiškai atskirtas nuo pagrindinio fotoaparato skyriaus ir suteikia papildomos vietos nepakenkiant pagrindinio skyriaus talpai.  Patikros taške, skirtame tik nešiojamiesiems kompiuteriams, yra skyrius 15 colių nešiojamam kompiuteriui, kurį lengva pasiekti. Ši kuprinė sukurta taip, kad profesionali įranga būtų apsaugota, tuo pačiu užtikrinant optimalų komfortą net ir ilgai nešiojant. Diržų sistema ne tik tolygiai paskirsto svorį nuo pečių iki juosmens ir klubų, bet ir padidina pralaidumą orui dėl nugarinės kontūrinės EVA tinklelio plokštės. 3 lygių liemens ilgio reguliavimas, apkrovos pakėlimo mechanizmai, krūtinkaulio diržai, pečių diržai ir juosmens diržas yra visiškai reguliuojamo ilgio, kad suteiktų jums didžiausią lankstumą ir patogumą.

  PRO Light Flexloader yra pagaminta iš vandeniui atsparaus RipStop nailono/poliesterio audinio su sutvirtintais siūlais, kad būtų pasiektas lengvo svorio, unikalios išvaizdos ir didelio našumo balansas. Užsegama trikojo dirželio jungtis visada paruošta įvairaus dydžio profesionalių trikojo, slankiklių ir vienakojų tvirtinimui. „Duraflex“ sagtys, YKK užtrauktukai, „hypalon“ sutvirtinimai, apdaila ir traukikliai daro pakuotę itin lengvą ir pakankamai tvirtą, kad atlaikytų intensyviausią naudojimą, būtų užtikrinta ilgalaikė apsauga dideliam įrangos kiekiui. Kuprinė komplektuojama su „DuoFace“ gaubtu nuo saulės / lietaus, kuris suteikia papildomą apsaugą esant atšiauriam orui ir atspindi saulės šviesą, išlaikydamas įrangą vėsią ir sausą visą dieną. 

 • Alternatyvios prekės