Prekių katalogas

Lagaminas Manfrotto Advanced III

 • Lagaminas Manfrotto Advanced III

  Kodas: MB MA3-RB
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +3
  Krepšio tipas
  Lagaminas
  Krepšio paskirtis
  Sisteminis fotoaparatas, Veidrodinis fotoaparatas, Video kamera, Bepilotis orlaivis
  Kompiuterio skyrius
  ~ 15"
  Kompiuterio skyriaus matmenys
  31 x 1.5 x 40 cm
  Krepšio išorės aukštis
  56.0 cm
  Krepšio išorės ilgis
  35.5 cm
  Krepšio išorės plotis
  18.5 cm
  Krepšio vidaus aukštis
  48.0 cm
  Krepšio vidaus ilgis
  31.5 cm
  Krepšio vidaus plotis
  15.5 cm
  Foto skyrius
  31.5 x 15.5 x 48 cm
  Tūris
  25.5 L
  Svoris
  3.34 kg
  Krepšio spalva
  Juoda
  Krepšio medžiaga
  Plastikas, sintetinis audinys
 • Lagaminas Manfrotto Advanced III yra 100% fotografinės įrangos krepšys, skirtas DSLR ir sisteminiams fotoaparatams, kuriuose galima laikyti kelis objektyvus ir priedus.

  Šis dviratis lagminas atitinka tarptautinius rankinio bagažo dydžio apribojimus* ir jame gali tilpti sisteminis fotoaparatas su 70–200 mm f/4 objektyvu, antrasis fotoaparato korpusas ir iki 5–6 papildomų lęšių. Pagrindiniame priekiniame atvarte yra patvarūs 10 mm YKK® užtrauktukai, o paminkštintame fotoaparato skyriuje – visiškai nauja Manfrotto M-Guard™ apsaugos sistema. Pagaminti iš specialių didelio tankio EVA putų, specialūs skirtukai užtikrina išskirtinį smūgius sugeriantį atsaką ir itin ploną profilį. Pritaikomi lankstūs moduliai suteikia maksimalų universalumą, kad būtų galima visiškai apsaugoti fotoaparato įrangą ir maksimaliai išnaudoti erdvę.

  Be to, vidiniame skydelyje yra permatomos kišenės, kuriose galima laikyti nedidelius fotoaparato priedus, laidus, atminties korteles ir kt., Taip pat kišenė, kurioje telpa 15 colių nešiojamasis kompiuteris. Krepšyje taip pat yra dvigubi šoniniai jungiamieji dirželiai, skirti nešioti 2 trikojus ar net vandens butelį. Jame yra patvari 2 pakopų ištraukiama rankena lengvesniam transportavimui. Vidines galima išimti paverčiant krepšį kelioniniu lagaminu su 2 kryžminiais dirželiais drabužiams ir asmeniniams daiktams susidėti.

  Visas išorinis audinys yra impregnuotas, todėl lagaminas yra atsparus vandeniui, o esant nepalankioms oro sąlygoms, jį galima dar labiau sustiprinti pridedama lietaus uždanga.

  *Prieš skrisdami visada pasiteiraukite savo oro linijų, kokie dabartiniai rankinio bagažo reikalavimai. Žinokite, kad perkrovus krepšį jis išsiplės. 

 • Alternatyvios prekės

  26700
  31600 Sutaupykite 4900
  36400
  26000
  28600