Prekių katalogas

Mikrofonas Ckmova SUM-3

 • Mikrofonas Ckmova SUM-3

  Kodas: SUM-3
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Garantinis laikotarpis
  24 mėn.
  Jautrumo poliariškumas
  Kardioidė
  Dažnio atsakas
  50Hz - 20kHz
  Jautrumas
  -32±3dB (0dB=1V/Pa at 1K Hz)
  Ekvivalentinis triukšmo lygis
  75dB
  Jungtys
  USB-C
  Maitinimas
  Maitinasi nuo prijungto įrenginio
  Matmenys
  129 x 129 x 167 mm
  Svoris
  419 g
 • CKMOVA SUM3 yra studijinis USB kondensatorinis mikrofonas, skirtas visiems, kuriems reikalinga kokybė ir paprastas naudojimas. Su kardioidiniu poliariniu modeliu, jis puikiai tinka transliuoti internetines, tiesiogines transliacijas, žaidimus ir garso įrašymą.

  Šio kardioidinio kondensatoriaus mikrofono priekyje yra du valdikliai, kad būtų patogu naudoti ir gauti geriausią dignalą. Pirmasis, Gain / Mute, leidžia padidinti arba sumažinti mikrofono jautrumą ir nutildyti jį per sekundę – tiesiog jį paspaudus. Tai labai naudinga tiesioginio pokalbio / srautinio perdavimo funkcija. Antrasis potenciometras yra atsakingas už ausinių, kurias galima prijungti tiesiai prie mikrofono, garsumo reguliavimą. Ši funkcija užtikrina, kad įrašant su pagalbiniu takeliu nebus vėlavimų ir aido. 

  Mikrofono kardioidinis raštas leidžia jį naudoti įvairiomis sąlygomis, nes signalo paėmimo diapazonas yra sutelktas į kalbantįjį. Dažnio atsakas, prasidedantis nuo 50 Hz, pašalina daug nepageidaujamų foninių garsų. Šis mikrofonas puikiai tinka tiesioginei transliacijai, podcast'ų įrašymui, interviu ir bet kurioms internetinėms konferencijoms. 

  Pakuotės sudėtis:

   - 1x SUM3 mikrofonas
   - 1x USB Type-C į Type-C laidas
   - 1x USB Type-C į Type-A laidas 

 • Alternatyvios prekės

  9600
  12900 Sutaupykite 3300