Prekių katalogas

Priedų rėmas Manfrotto Camera Cage Large

 • Priedų rėmas Manfrotto Camera Cage Large

  Kodas: MVCCL
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +3
  Medžiaga
  Aliuminis
  Maksimali apkrova
  5.0 kg
  Matmenys
  29.2 x 11.4 x 15.2 mm
  Svoris
  590 g

 • Manfrotto Camera Cage Large yra greitai tvirtinamas, reguliuojamo aukščio rėmas priedams tvirtinti, kuris tinka didesniems DSLR fotoaparatams, tokiems kaip Canon 1DC, 1DX, 1DXmkII, 1DmkIV, 1DmkIII, NikonD3X, D4, D4s, D5, D800 *, D810 * ir daugeliui kitų fotoaparatų su baterijų laikikliais.
   
  Rėmas išsiskiria iš kitų rinkoje esančių rėmų tvirtu, labai gerai sukonstruotu, minimalistiniu dizainu. Manfrotto kamerų rėmai yra unikalūs rinkoje, nes suteikia lengvą prieigą prie fotoaparato rankenos. Be to, fotoaparato bateriją galima išimti neatjungiant kameros nuo rėmo. Unikali "Manfrotto" fotoaparato rėmų modulinė konstrukcija leidžia vartotojams tą patį rėmą naudoti su daugybę sisteminių ir DSLR kamerų modelių, o kitų gamintojų rėmai skirti tik vienam modeliui.
   
  Minimalistinis dizainas ir lengvoji konstrukcija suteikia kelis tvirtinimo taškus jūsų priedams viršuje ir šone, įskaitant du anti-rotacijos priedus, suderinamus su Manfrotto 244MICRO-AR ir Arri standartiniais montavimo taškais. Korpusas turi apverčiamą viršutinę rankeną, kuri gali būti perkelta virš objektyvo srities, kai naudojamas XLR adapteris. Rankena taip pat gali sulenkta dedant į krepšį ir netgi sumontuota kairėje ant vertikalios 15 mm lazdelės, skirtos antrai rankenai. Rankenoje yra  įmontuotas šaltasis blykstės padas ir 15 mm vamzdžio spaustuvas, skirtas montuoti bet kurį iš  Wooden Camera UVF rinkinių, naudojamų su 3-jų šalių elektroniniais vaizdo ieškikliais. Fotoaparatai su išlenkiamais LCD ekranais gali būti lengvai išdėstyti, o prie vertikalaus strypo galima pritvirtinti pridėtą HDMI kabelių spaustuką, kad būtų apsaugoti vaizdo kabeliai ir išvengta jų pažeidimų. Rėmo pagrindas turi reguliuojamus strypo spaustukus, kad 15 mm bėgelius galima būtų išdėstyti tinkamu atstumu iki objektyvo centro.