Prekių katalogas

Projekcinis reflektorius Fomei 85mm

 • Projekcinis reflektorius Fomei 85mm

  Kodas: FY4335
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Apšvietimo priedų jungtis
  Bowens
  Garantinis laikotarpis
  24 mėn.
 • Projekcinio reflektoriaus Fomei 85 mm dėka galite projektuoti skirtingus apšvietimo efektus ant sienos, fono ar objektų.  Į reflektorių įdėję skirtingas kaukes galite sukurti skirtingus efektus savo nuotraukai ar vaizdo įrašui ir paversti savo kūrinį išskirtiniu. Naudodami komplekte esantį objektyvą, visada galite sufokusuoti vaizdą tam tikru atstumu. Bazinėje pakuotėje galima rinktis iš 12 efektų, kuriuos galite įstumti į apskritą kaukės laikiklį ir įkišti į reflektorių. Efektai gali būti naudojami pilnai arba iš dalies, priklausomai nuo šviesos atstumo nuo objekto ar sienos, ant kurios ji projektuojama. Sufokusuoti efektą svarbu, nes jis ne visada atrodo natūraliai idealiai ryškus, todėl galite reguliuoti kraštų ryškumą sukdami objektyvo gale esantį fokusavimo elementą. Galima naudoti kitus objektyvus su Canon EF juntimi.

  Visas reflektorius, įskaitant FOMEI/Bowens jungtį, pagamintas iš metalo lydinio ir džiugina ne tik savo dizainu, bet ir tvirtumu bei stabilumu. Vėdinimo angos šonuose efektyviai užtikrina šilumos išsklaidymą. Reflektoriuje yra sklendžių sistema, kuri leidžia valdyti apšvietimą iš vietų, kur to nenorite. Taigi, pavyzdžiui, galite sumažinti kiekvieną efektą per pusę arba apriboti jį savo nuožiūra.

  Gaminys skirtas LED šviestuvams su FOMEI/Bowens jungtimi. Jo negalima montuoti prie blyksčių su didele blykste ir lemputės dangteliu

 • Alternatyvios prekės

  26900
  10900
  19500 Sutaupykite 8600