Prekių katalogas

Redagavimo valdiklis Tourbox Neo

 • Redagavimo valdiklis Tourbox Neo

  Kodas: 121177
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
 • TourBox NEO yra universalus valdiklis, skirtas daugeliui nuotraukų, vaizdo įrašų, garso, animacijos, piešimo ir kitų programų, įskaitant Photoshop, Lightroom, Illustrator, Final Cut Pro X, Premiere, After Effects, DaVinci Resolve, Audition, Cinema 4D, Capture One. , Clip Studio Paint, Comic Studio, PaintTool SAI ir kt.

  Jis jungiamas prie „Mac“ arba „Windows“ kompiuterio per USB tipo C sąsają, naudojant pridedamą laidą ir maitinamas iš jūsų kompiuterio. TourBox NEO taip pat gali būti nustatytas veikti kartu su pelėmis, klaviatūromis ir grafinėmis planšetėmis. Įprasta darbo eiga yra viena ranka naudojant valdiklį, o kita – pelę. Kompaktiškas, ergonomiškas dizainas turi skirtingų formų valdiklius skirtingose ​​vietose, kurie leidžia lengviau juos rasti palietus. Iš viso jame yra mygtukai, ratukai, slinkties ratukai, rankenėlės ir funkciniai mygtukai, kuriuos galima valdyti atskirai arba kartu. Galite nustatyti iki 42 operacijų kaip sparčiuosius klavišus arba integruotas funkcijas. Tam tikros programinės įrangos iš anksto nustatytas konfigūracijas galima importuoti iš „TourBox“ programinės įrangos, kurią galima nemokamai atsisiųsti „Mac“ ir „Windows“. TourBox NEO gali valdyti kelias iš anksto nustatytas konfigūracijas ir leisti jas perjungti.

  Teptuko valdymas

  Universali rankenėlė leidžia lengvai valdyti teptuko dydį, srautą, skaidrumą ir kietumą, nepertraukiant darbo eigos.

  „Viskas viename“ rinkimas

  Didelis kairysis ratukas veikia kartu su kitais „TourBox“ valdikliais, kad galėtumėte valdyti slankiklį, reguliuoti skaičių, žingsniuoti kadre arba greitai ieškoti.

  Sklandi navigacija

  Naudodami valdymo ratuką, rankenėlę arba ratuką, galite atlikti naršymą, pvz., ekrano mastelį, drobės pasukimą ir laiko juostos reguliavimą. Šoniniai, viršutiniai ir trumpi mygtukai leidžia pasiekti papildomas funkcijas, kad būtų galima dar labiau valdyti.

  Įrankių perjungimas

  Rodyklių mygtukai leidžia perjungti kelis įrankius ir peržiūrėti skirtingų įrankių būseną realiuoju laiku, kai įjungta HUD (Heads Up Display) funkcija.  Suderinama programinė įranga

  „Tourbox“ yra suderinama su dauguma programinės įrangos, nes galima sukurti sau tinkintus profilius. Kai kurios jau palaikomos programos yra:

  Adobe Photoshop, Adobe Lightroom, Affinity Photo, Capture One, Adobe Premiere, Final Cut Pro X, Clip Studio Paint, Davinci Resolve, Chrome, Vegas, CorelDRAW, Illustrator, Powerpoint, Exposure X6, Zbrush, Easy Paint Tool SAI, After Effects, Camera RAW, VRoid Studio, Audition, Jianying Pro, Cubase, Live2D Cubism, Firefox, Melodyne Editor, Cakewalk, Krita, Logic Pro, Luminar AI, Zoom, BLender, 3D Studio MAX, TurboCAS, Gyroflow, ACDSee, Microsoft Excel, jisuPDF, „Netease Cloud Music“, „Medibang Paint“, „OpenToonz“, „Glyphs“, „PureReF“