Prekių katalogas

SAMYANG AF 35-150mm F2-2.8 Sony FE

 • SAMYANG AF 35-150mm F2-2.8 Sony FE

  Kodas: 123611
  109900
  128900 Sutaupykite 19000
  Pasiūlymas galioja iki 2024-04-30
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Objektyvo tipas
  Plačiakampis, Standartinis, Tele
  Objektyvo jungtis
  Sony E / FF
  Fokusavimo sistema
  Automatinė / rankinė
  Atsparumas aplinkos dirgikliams
  Atsparus drėgmei ir dulkėms
  Garantinis laikotarpis
  24 mėn.
  Židinio nuotolis
  35 - 150 mm
  Diafragmos reikšmė (maks. / min.)
  F2.0 - 2.8 / F16 - 22
  Diafragmos lapeliai
  9
  Optinė konstrukcija (elementai / grupės)
  21 / 18
  Matymo kampas
  61.8˚ - 16.4˚
  Fokusavimo būdas
  Vidinis
  Minimalus fokusavimo atstumas
  0.33 m
  Filtro diametras
  82 mm
  Matmenys (diametras / ilgis)
  92.8 x 157.4 mm
  Svoris
  1224 g
  Kilmės šalis
  P. Korėja
 • Samyang AF 35-150 mm F2-2,8 FE - universalus objektyvas, vienodai gerai tinkantis tiek fotografuoti, tiek filmuoti. Tai dinamiško židinio nuotolio objektyvas, apimantis platų fotografavimo scenarijų spektrą - nuo portretų iki kelionių ir nuo gatvės iki kraštovaizdžio.

  Naujojo objektyvo didžiausia diafragma yra F2 plačiausiame ir F2,8 prie didžiausio priartinimo. Optinę objektyvo konstrukciją sudaro 21 elementas 18 grupių, kurias sudaro 2 ASP, 1 HB, 3 H-ASP ir 6 ED elementai, todėl objektyvas pasižymi puikiomis optinėmis savybėmis visame priartinimo diapazone. UMC (Ultra Multi-Coating) technologija taikoma objektyvams, kad būtų sumažinti blyksniai ir vaiduokliai, o vaizdai būtų natūralūs ir aiškūs. Didelė diafragma veiksmingai padeda atskirti objektą nuo fono, o 9 diafragmos lapeliai sukuria sklandų ir patrauklų bokeh efektą.

  Objektyvo linijinis žingsninis variklis (STM) yra greitas ir labai jautrus, todėl tinka ir fotografams, ir vaizdo operatoriams. Jis užtikrina puikų fokusavimo sekimą ir sklandžius perėjimus. Filmuojant vaizdo įrašus AF greitis reguliuojamas kruopščiau, kad būtų imituojamas kino objektyvo fokusavimo reguliavimas. Perjungus į linijinį MF, fokusavimo valdymas kuo tiksliau atitinka fokusavimo žiedo sukimo momentą, kuris atitinka rankinio fokusavimo momentą. Objektyvas turi skaitmeninę parfokalinę konstrukciją, kuri yra specializuota vaizdo įrašams. Sufokusavus objektą MF režimu, fokusavimo nereikia reguliuoti iš naujo, net ir priartinus ar atitolinus vaizdą. Tai leidžia filmų kūrėjams sutrumpinti filmavimo laiką ir leidžia tiksliai ir stabiliai filmuoti.
  "Samyang" taip pat pavyko sumažinti „fokusavimo kvėpavimą“ iki minimumo.

  Objektyvas yra visiškai apsaugotas nuo atmosferos poveikio, o 12 objektyvo vietų yra sandarios nuo atmosferos poveikio, kad būtų išvengta pažeidimų ar užteršimo dulkėmis, lengvu lietumi ir sniegu. Objektyvo šone esantys pasirinktiniai jungikliai ir mygtukai leidžia naudotojui visiškai valdyti objektyvą. Naudotojai gali keisti pageidaujamas funkcijas naudodami tris pasirinktinius jungiklius. Naudodamasis jungikliais naudotojas gali keisti tokias funkcijas, kaip fokusavimo išsaugojimas, "Dolly Shot", diafragmos žiedas ir kt. Ateityje su "Samyang" objektyvo stotimi galima pridėti daugiau funkcijų.
   

 • Alternatyvios prekės