Prekių katalogas

Studijos blyksčių komplektas Terronic BASIC 300RF Kit

 • Studijos blyksčių komplektas Terronic BASIC 300RF Kit

  Kodas: FY4212
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Šviestuvo tipas
  Studijos blykstė
  Apšvietimo priedų jungtis
  Bowens
  Garantinis laikotarpis
  24 mėn.
  Šviesos šaltinis
  Impulsinė blykstė
  Blykstės / šviestuvo galia
  300 J(Ws) / 75W
  Maitinimas
  220 - 240 V tinklo srovė
  Korpuso medžiaga
  Plastikas
  Matmenys
  77 x 29 x 30 cm
  Svoris
  2.3 kg
  Šviestuvo tvirtinimas
  5/8"
 • TERRONIC šeima yra atsakas į įrangos poreikį mažiau reikliems klientams, vertinantiems gerą kainos ir kokybės santykį. Ši sistema sulaukė didelio pripažinimo tarp mėgėjų fotografų, neturinčių vietos stacionariai studijai. Mažų matmenų dėka, tai yra idealus sprendimas ambicingiems fotografijos mėgėjams. 

  Apie naujos kartos „Basic“ serijos blykstes galime kalbėti kaip apie šviesą, kuri užtikrina aukštos kokybės rezultatus už priimtiną kainą. Šios patobulintos blykstės pasižymi nauja išvaizda funkcijomid. Pagrindinis skirtumas yra įmontuotas radijo signalo imtuvas ir galimybė nuotoliniu būdu valdyti šviesas naudojant RF-16T trigerį.   Basic RF blykstės tinka visiems kūrėjams, bet ypač mėgėjams. Jie idealiai tinka mažesnėms namų studijoms ir pagrindinėms įmonių studijoms, kuriose daugiausia dėmesio skiriama gaminių fotografavimui. Esminis pokytis, palyginti su ankstesnės kartos, yra įmontuotas imtuvas, leidžiantis ne tik paleisti, bet kartu su RF-16T paleidimo įrenginiu nuotoliniu būdu valdyti keturias skirtingas grupes. Tuo pačiu metu jis turi sinchronizavimo 3,5 mm lizdą, skirtą prijungti prie esamos studijos sistemos. 

  Pakuotėje yra dvi blykstės su lempų gaubtais, du stovai, dvi 50x70 cm šviesdėžės ir du maitinimo laidai. Visa tai supakuota į aukštos kokybės transportavimo krepšį. Dovanų gausite RF-16Te radijo siųstuvą - imtuvai yra įmontuoti blykstėse, todėl galite iškart pradėti dirbti.
 • Alternatyvios prekės

  39900
  43900 Sutaupykite 4000
  43900