Prekių katalogas

Šviestuvas Fomei LED MINI 15W

 • Šviestuvas Fomei LED MINI 15W

  Kodas: FY3580
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Šviestuvo tipas
  Studijos LED šviestuvas
  Garantinis laikotarpis
  36 mėn.
  Šviesos šaltinis
  LED diodas
  Blykstės / šviestuvo galia
  - / 15 W
  Galios valdymo diapazonas F-stop / J(Ws)
  0 - 100%
  Šviesos intensyvumas / Šviesumas
  993 Lux (1m) / -
  Aušinimas
  Pasyvus
  Spalvinė temperatūra / CRI
  5600K / 95+
  Maitinimas
  220 V / NP-F 550 baterija (2300 mAh)
  Korpuso medžiaga
  Aliuminis
  Matmenys
  10 x 11.2 x 10 cm
  Svoris
  530g
  Šviestuvo tvirtinimas
  Karštasis padas / 1/4"
  Komplektacija
  Šviestuvas FOMEI LED MINI 15W, reflektorius su filtrų spaustukais, NP-F 550 baterija (2300 mAh), NP-F įkroviklis, kintamosios srovės adapteris ir reguliuojama galvutė, paminkštintas krepšys.
 • Kompaktiškajį LED MINI 15W galima tiesiogiai pritvirtinti bet kur - ant fotoaparato ir kameros karštojo pado ar ant bet kurio stovo universalaus ¼ sriegio dėka. Šviesą gali naudoti fotografai ir filmų kūrėjai. Šviesos valdiklis yra tik vienas sukamasis valdiklis, kuris skirtas ir įjungti / išjungti, ir nustatyti galią. Šviestuvas sveria tik 538 gramus, todėl jis neapsunkins jūsų naštos. LED MINI 15W korpusas pagamintas iš patvaraus aliuminio lydinio, todėl nereikia bijoti kasdienio naudojimo. Savo formos, panašios į fotoaparato objektyvą dėka, nesunku jį įdėti į fotoaparato kuprinę ar krepšį. Su viena mažesne NP-F 550 baterija galėsite šviesti net 75 minutes. 
   
   
   
   
   
  Prie abiejų LED MINI serijos šviestuvų turite galimybę prijungti įvairius priedus. Priedai parduodami tik komplekte, kurį sudaro: kryptinis reflektorius (įskaitant du korio filtrus), mėlynas, geltonas, pašildantis, šaldantis filtrai, didelis korys, durelės, didelis sklaidytuvas rutulys ir maža šviesdėžė. 
   
 • Alternatyvios prekės

  26900