Šviestuvas FOMEI ROLL LED 62 DMX

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: FY3606
  30900
  Į krepšelį 
  Šviestuvo tipas
  Studijos LED šviestuvas
  Garantinis laikotarpis
  24 mėn.
  Šviesos šaltinis
  LED diodai
  Blykstės / šviestuvo galia
  - / 62 W
  Galios valdymo diapazonas F-stop / J(Ws)
  0 - 100%
  Šviesos intensyvumas / Šviesumas
  2 470 Lux (1m) / -
  Aušinimas
  Pasyvus
  Spalvinė temperatūra / CRI
  5600 K / > 95
  Maitinimas
  100 - 240 V tinklo srovė / V-Mount akumuliatorius
  Matmenys
  61.0 x 46.0 x 0.3 cm
  Svoris
  1.0 kg (su valdymo bloku
  Šviestuvo tvirtinimas
  5/8"
 • LED ROLL 62 DMX yra populiarios lanksčių LED šviestuvų, kuriose kaip šviesos šaltinis naudojamos lanksčios LED juostos, serijos modelis. Lankstūs šviestuvai daugiausia išsiskiria savo mobilumu ir naudojimo paprastumu. Šį šviestuvą taip pat galima maitinti naudojant „V-Mount“ akumuliatorių, taigi jį galite naudotis visur, kur norite.

  Lankstūs šviestuvai yra skirti ne tik fotografams ir kino kūrėjams, turintiems profesionalią įrangą ir ilgametę patirtį. Skirtingai nuo blyksčių, su LED lemputėmis galite tiesiogiai pamatyti, kaip atrodys galutinė scena. Galiausiai be varginančių nustatymų mobiliajame telefone galite sukurti puikiai apšviestus vaizdo įrašus ar nuotraukas. Taip pat galite naudoti priedus, kad nukreiptumėte šviesą ir formuotumėte ją tiksliai taip, kaip jums reikia.

  Lanksčių LED šviestuvų valdymas buvo sukurtas pabrėžiant maksimalių vartojimo paprastumą. Apšvietimą sklandžiai galite valdyti vienu pasukamu ratuku arba paprastais mygtukais ekrane. Be to, LED ROLL 62 visiškai palaiko valdymą per DMX protokolą (RJ-45 jungtys), todėl jį galima prijungti ir valdyti kartu su kitais žibintais.

  Viskas kas reikalinga yra vienoje pakuotėje, paminkštintame krepšyje. Be pačios šviesos, krepšyje yra valdymo blokas, kintamosios srovės adapteris, būtini laidai, X rėmas, tvirtinimo jungtis ir velcro komplektas, skirtas kūrybiškai montuoti šviesą.