Prekių katalogas

Šviestuvas NanLite PavoTube II 15X 1KIT

 • Šviestuvas NanLite PavoTube II 15X 1KIT

  Kodas: 12-2021-1Kit
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Šviestuvo tipas
  Studijos LED šviestuvas
  Garantinis laikotarpis
  24 mėn.
  Šviesos šaltinis
  LED / RGB diodai
  Blykstės / šviestuvo galia
  - / 35 W
  Galios valdymo diapazonas F-stop / J(Ws)
  0 - 100% / -
  Šviesos intensyvumas / Šviesumas
  377 Lux (1m)
  Aušinimas
  Pasyvus
  Spalvinė temperatūra / CRI
  2700 - 12000 K / CRI 96 / TLCI 98
  Maitinimas
  AC 100-240 adapteris / Vidinė ličio jonų baterija
  Korpuso medžiaga
  Aliuminis / Plastikas
  Matmenys
  φ43 × 600 mm
  Svoris
  0.97 kg
  Šviestuvo tvirtinimas
  1/4" sriegis
 • NanLite PavoTube dizaino pagrindas yra jo panaudojimo lankstumas. Galite keisti šviesos spalvinę temperatūrą nuo 2700 iki 12000K, kad galėtumėte sklandžiai susilieti su aplinkos apšvietimo sąlygomis, derinti su kitais šviestuvais arba išreikšti kūrybinius efektus. Jame taip pat yra RGB režimas, leidžiantis raudonai, žaliai ir mėlynai šviesos diodams pasirinkti iš 360 spalvų su atspalvių ir sodrumo valdymu, kuris sukuria daugybę spalvų derinių. Šviesos intensyvumas taip pat yra kintamas, ir nors jūs galite reguliuoti šviestuvą lokaliai, taip pat galite tai padaryti belaidžiu būdu naudodami papildomą radijo nuotolinio valdymo pultą, „Nanlite“ programėlę arba laidu per DMX.

  PavoTube turi įmontuotą įkraunamą bateriją, kuri užtikrins 96 minučių veikimo laiką naudojant maksimaliią galią. Visiškas akumuliatoriaus įkrovimas pasiekiamas per 2 valandas. Šviestuvas yra paruoštas naudoti visame pasaulyje per pridedamą kintamosios srovės adapterį.

  PavoTube taip pat turi iš anksto užprogramuotus specialiuosius efektus, kurie dar labiau nei bet kada anksčiau išplečia kūrybines galimybes. Pikseliais pagrįsti efektai apima Hue Loop, CCT Loop, INT Loop, Multi-color, Gradient, Scrolling, Marching, Flame, Rainbow ir Driving. Praktiniai efektai: atspalvio kilpa, CCT kilpa, INT kilpa, CCT blykstė, atspalvio blykstė, CCT impulsas, atspalvio impulsas, audra, policijos automobilis, televizorius, paparacai, žvakė / ugnis, diskoteka, bloga lemputė, fejerverkai, sprogimas ir suvirinimas. 
   

 • Alternatyvios prekės

  20900
  34900
  19900