Prekių katalogas

Tamron 150-500mm F/5-6.7 Di III VC VXD FUJI X

 • Tamron 150-500mm F/5-6.7 Di III VC VXD FUJI X

  Kodas: 121398
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Objektyvo tipas
  Tele / Zoom
  Objektyvo jungtis
  Fujifilm X
  Vaizdo stabilizavimas
  Taip
  Fokusavimo sistema
  Automatinė / rankinė
  Atsparumas aplinkos dirgikliams
  Atsparus drėgmei ir dulkėms
  Garantinis laikotarpis
  24 mėn.
  Židinio nuotolis
  150 - 500 mm
  Diafragmos reikšmė (maks. / min.)
  F5 - 6.7 / F22 - 32
  Diafragmos lapeliai
  7 suapavalinti
  Optinė konstrukcija (elementai / grupės)
  25 / 16
  Matymo kampas
  16°25' - 4°57'
  Fokusavimo būdas
  Vidinis
  Minimalus fokusavimo atstumas
  0.60 m
  Filtro diametras
  82 mm
  Matmenys (diametras / ilgis)
  93 x 209.9 mm
  Svoris
  1.71 kg
 • Tamron 150–500 mm f/5–6.7 Di III VXD, tai kompaktiškas ir itin universalus teleobjektyvas, skirtas sisteminiams FUJIFILM X tvirtinimo fotoaparatams, puikiai tinkantis fotografuoti įvairius objektus – nuo ​​peizažų ir paukščių iki sporto ir laukinės gamtos fotografijos.

  Optinę objektyvo konstrukciją sudaro 25 elementai 16 grupių su XLD (ypač mažos dispersijos), LD (mažos dispersijos) ir GM (stiklo formos asferinis) lęšiais, kutie labai sumažina chromatines aberacijas ir vaizdo iškraipymą visame priartinimo diapazone. Kiekvienas elementas padengtas BBAR-G2 danga, mažinčia blyksnius ir dubliavimą ir užtikrinčia didelį vaizdo kontrastą ir spalvų tikslumą. VXD (Voice-coil eXtreme-torque Drive) linijinis variklio fokusavimo mechanizmas užtikrina itin greitą ir labai tikslų fokusavimą. Mažiausias 0.6 m fokusavimo atstumas 150 mm priartinimo diapazone užtikrina dinamišką vaizdą iš arti ir padidina bendrą objektyvo naudojimo patogumą.

  Priartinimo fiksavimo mechanizmas („Flex“) leidžia fotografui akimirksniu užfiksuoti objektyvą bet kokioje priartinimo padėtyje, stumdydamas priartinimo žiedą pirmyn ir atgal. Tai apsaugo nuo netyčinio objektyvo cilindro judėjimo dėl objektyvo svorio. Taip pat įmontuotas įprastas priartinimo fiksavimo jungiklis, kad objektyvo cilindras nenuslystų žemyn nuo savo svorio nešant. VC vaizdo stabilizavimas palengvina fotografavimą laikant rankoje esant 500 mm teleobjektyvui, o su Arca tipo juntimi suderinamas besisukantis trikojo laikiklis turi integruotas dirželio tvirtinimo kilpas, užtikrinančias saugumą ir paramą fotografuojant lauke. Mažas 75° sukimosi lanko priartinimo žiedas leidžia greitai sureguliuoti norimą židinio nuotolį su minimaliu judesiu. 

  Objektyvas sukurtas ir pagamintas naudojant drėgmei atsparią konstrukciją, skirtą naudoti nepalankiomis sąlygomis. Priekinis objektyvo lęšis taip pat padengtas fluoro danga, apsaugančia nuo dulkių, nešvarumų ir išsitepimo.
   

 • Alternatyvios prekės

  76900
  209900
  163900