Prekių katalogas

Tamron 20-40mm F/2.8 DI III VXD Sony

 • Tamron 20-40mm F/2.8 DI III VXD Sony

  Kodas: 121397
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Objektyvo tipas
  Plačiakampis / Zoom
  Objektyvo jungtis
  Sony E / FF
  Fokusavimo sistema
  Automatinė / rankinė
  Atsparumas aplinkos dirgikliams
  Atsparus drėgmei ir dulkėms
  Garantinis laikotarpis
  24 mėn.
  Židinio nuotolis
  20 - 40 mm
  Diafragmos reikšmė (maks. / min.)
  F2.8 / F22
  Diafragmos lapeliai
  9 suapavalinti
  Optinė konstrukcija (elementai / grupės)
  12 / 11
  Matymo kampas
  94.3° - 56.49°
  Fokusavimo būdas
  Vidinis
  Minimalus fokusavimo atstumas
  0.17 m
  Filtro diametras
  67 mm
  Matmenys (diametras / ilgis)
  74.4 x 86.5 mm
  Svoris
  365 g
 • Universal, tik 8.65 cm ilgio objektyvas Tamron 20–40 mm f/2.8 Di III VXD apima naudingą židinio nuotolio diapazoną kasdieniam fotografavimui. Šis kompaktiškas objektyvas su Sony E jungtimi, puikiai tinka viskam – nuo ​​gamtos ir miesto peizažų iki gatvės scenų ir portretų. Šis pilnakadris objektyvas puikiai tinka kelionėms, o per visą priartinimo diapazoną pateikia gražius vaizdus ir yra puikus pasirinkimas fotografuojant, filmuojant vaizdo įrašus ir kitam vaizdo turiniui.

  20–40 mm židinio nuotolis užtikrina gražius vaizdus visame priartinimo diapazone, o optinė konstrukcija susideda iš 12 elementų 11 grupių. Su keturiais LD (mažos dispersijos), dviem GM (Glass Molded Aspherical) ir vienu hibridiniu asferiniu objektyvo elementais jis gali pasigirti neįtikėtina vaizdo kokybe visame kadro lauke. Pastovi F/2.8 diafragma su devyniais diafragmos lapeliais ir optinė konstrukcija suteikia ypač švelnų ir kreminį fono suliejimą, o objektą lengva atskirti nuo fono. Objektyvas taip pat suteikia išskirtinę galimybę fotografuoti iš arti, nes minimalus fokusavimo atstumas yra tik 0.17 m.

  Objektyvo fokusą valdo VXD AF linijinis fokusavimo variklis, užtikrinantis greitą ir didelio tikslumo automatinį fokusavimą bei puikų judančių objektų sekimą, kad niekada nepraleistumėte tų svarbių akimirkų. Be to, objektyvas yra itin tylus, todėl puikiai tinka tiek fotografuoti, tiek filmuoti tokiomis sąlygomis, kurios reikalauja tylaus veikimo. Naujas objektyvo dizainas pasižymi patobulinta tekstūra ir atsparumu įbrėžimams. Drėgmei atspari konstrukcija ir fluoro danga užtikrina naudojimą net atšiauriomis oro sąlygomis.