Prekių katalogas

Trikojis stovas Gitzo GK0545T-82TQD

 • Trikojis stovas Gitzo GK0545T-82TQD

  Kodas: GK0545T-82TQD
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Stovo tipas
  Kelioninis
  Stovo konstrukcija
  Atbula
  Galvutės tipas
  Rutulinė
  Medžiaga
  Anglies pluoštas
  Maksimali apkrova
  10.0 kg
  Kojų užraktų tipas
  Veržiamas
  Tvirtinimo plokštelės tipas
  GS5370SD
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +3
  Galva komplekte
  GH1382TQD
  Svoris
  1.29 g
  Suskleisto stovo ilgis
  36.5 cm
  Maksimalus aukštis
  133.0 cm
  Minimalus aukštis
  30.5 cm
  Darbinis aukštis
  116.5 cm
  Panoraminis judėjimas
  360°
  Šoninis pasvyrimas
  -90º / +90°
  Pasvyrimas atgal / į priekį
  -90º / +40°
  Sekcijų skaičius / diametras
  4 / 21.7, 18.2, 14.7,11.2 mm
  Kojų pasvyrimo kampas
  25°, 70°
  Stovo jungtis
  3/8" / 1/4" sriegis
  Gulsčiukas
  Taip, 1 vnt.
 • Traveler serijos trikojus itin pamėgo keliautojai, nes šie stovai yra vieni kompaktiškiausių profesionalių stovų rinkoje. Toks kompaktiškumas pasiekiamas specialios stovo kojų suskleidimo konstrukcijos dėka. Suskleidžiant stovą, jo kojos užverčiamos į viršų, o galvutė pasislepia tarp kojų. Šis Gitzo sukurtas unikalus 180° užverčiamų kojų mechanizmas tapo "kanoniniu" ir šiandien kopijuojamas visame pasaulyje.
   
  Naujųjų Traveler stovų kojos pagamintos iš HM (High Modulus) aukštos moduliacijos anglies pluošto "Carbon eXact" (patyrę žvejai turėtų žinoti ką tai reiškia), o kojų vamzdelio skersmuo padidėjo. Pavyzdžiui, mažiausios, 1 serijos stovo kojos pjūvio skersmuo yra 40% didesnis nei pirmtako. Tvirtesnės medžiagos panaudojimo gamyboje ir didesnio kojelių ploto dėka stovai tapo dar stipresni ir standesni.
   
  Naujiems stovams sukurta nauja, kompaktiška kojų užraktų sistema - Traveler G-Lock. Nauji, sumažintos konstrukcijos užraktai leidžia kurti aukštesnius trikojus, kurie suskleidus yra kompaktiškesni. Lenkta išorinė užraktų forma sukuria gerą sukibimo ergonomiką, o vidinis O-žiedas suteikia minkštesnį, tolygesnį veikimą (slydimą) ir sumažina dulkių bei smėlio patekimą į užraktus.
   
  Traveler trikojų komplektai komplektuojami su naujomis Gitzo rutulinėmis galvutėmis, kurios yra ypatingai kompaktiškos ir puikiai telpa tarp suskleistų trikojo kojų. Naujieji Gitzo Traveler trikojai - puikus keliaujančių fotografų kompanionas, kuris ilgai ir patikimai tarnaus tiek profesionalms ,tiek ir pažengusiems mėgėjams, ieškantiems geriausios kelioninės įrangos.