Trikojis stovas Gitzo Mountaineer GK1542-82QD

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: GK1542-82QD
  98800
  Į krepšelį 
  Stovo tipas
  Klasikinis
  Stovo konstrukcija
  Standartinė
  Galvutės tipas
  Rutulinė
  Medžiaga
  Anglies pluoštas
  Maksimali apkrova
  10.0 kg
  Kojų užraktų tipas
  Veržiamas
  Tvirtinimo plokštelės tipas
  GS5370SD
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +3
  Galva komplekte
  GH1382QD
  Svoris
  1.78 kg
  Suskleisto stovo ilgis
  65.0 cm
  Maksimalus aukštis
  171.0 cm
  Minimalus aukštis
  26.0 cm
  Darbinis aukštis
  147.0 cm
  Panoraminis judėjimas
  360°
  Šoninis pasvyrimas
  -90º / +90°
  Pasvyrimas atgal / į priekį
  -90º / +40°
  Sekcijų skaičius / diametras
  4 / 25.3, 21.7, 18.2, 14.7 mm
  Kojų pasvyrimo kampas
  24°, 55°, 82°
  Stovo jungtis
  3/8" / 1/4" sriegis
  Gulsčiukas
  Taip, 1 vnt.

 •  
  Gitzo GT1542 - kompaktiškas keturių dalių, anglies pluošto, Mountaineer serijos trikojis stovas. Trikojų paskirtis yra padėti sumažinti fotoaparato virpėjimą. Norint gauti aštriai ryškius vaizdus su didelio svorio įranga, ilgo židinio optika ar ilgomis ekspozicijomis, trikojai turi būti kiek įmanoma standesni. Tuo tikslu Gitzo MTP komanda sukūrė naujus anglies pluošto vamzdelius, pasižyminčius pastebimai pagerintu standumu. Naujųjų "Carbon eXact" vamzdelių pluošto sudėtis specialiai optimizuota kiekvienam vamzdžio dydžiui, naudojant HM (aukštos moduliacijos) anglies pluoštą siauresniuose vamzdeliuose, kad jie būtų tvirtesni.
   
         
   
  Trikojo kojų sekcijų skersmuo yra svarbus trikojo tvirtumą įtakojantis veiksnys. Siekdami 2014 m. Mountaineer trikojus padaryti stipresnius, Gitzo padidino vamzdelių skersmenį. Šis patobulinimas yra ypač svarbus siauresniems vamzdeliams. Be to HM (aukštos moduliacijos) anglies pluošto plaušo storis tėra 5 µm (0.005mm), palyginti su 7 µm standartinio anglies pluošto, todėl to paties storio vamzdelyje ,naudojant šešiakampį pynimą, yra 40% daugiau plaušelių, suteikiančių kojoms papildomą tvirtumą.
   
  Siekdami lengvesnio ir greitesnio naujų Mountaineer trikojų naudojimo, Gitzo sukūrė novatoriškus sprendimus, supaprastinančius trikojo naudojimą. Viena pagrindinių trikojo dalių, kurią vartotojas dažniausiai naudoja yra kojų užraktai, todėl bet koks šio mazgo patobulinimas yra labai naudingas fotografams. Pertvarkant G-Lock užraktų vidų ir išorę, "G-Lock Ultra" sukuria naują ergonomiško atsparumo lygį. Naujieji mazgai tapo itin patogūs, itin sklandžiai veikia ir labai atsparūs.
   
  Mountaineer žemiausio taško nustatymo mechanizmas, kurio pagalba fotografas pašalinęs centrinę stovo koloną galėdavo nuleisti fotoaparatą arčiau žemės taip pat visiškai pertvarkytas, ir leidžia šią operaciją atlikti greičiau. Reikia pasukti tik vieną paprastą atrakinimo žiedą centrinėje kolonoje prie viršutinio disko, kuris išlaisvina centrinę koloną išlaikant viršutinį diską tvirtai ant trikojo. Tai pašalina poreikį atsukti ir vėl uždėti viršutinį diską ir kablį (patentuota). Be to, kojų kampą reguliuojantys užraktai turi didesnį sukibimo plotą ir vidines spyruokles, leidžiančias kojų kampą keisti lengviau ir greičiau.
   
  Naujji Gitzo rutulinė galvutė GH1382QD su centriniu rutulio išdėstymu skirta profesionalams ir pažangusiems mėgėjams fotografams, ieškantiems pažangiausios įrangos rinkoje, kuri sukurta ir pagaminta idealiai papildyti geriausius Gitzo stovus. Naujoji galvutė gali pasigirti novatoriškais sprendimais, nepalinksiančiais abejingo nei vieno fotografo.
  Lengvos ir kompaktiškos galvutės rutulys padengtas Volframo disulfidu (WS2), kuris rutuliui suteikia sklandų ir tikslų judėjimą. Volframo disulfidas yra viena lygiausių medžiagų žinomų mokslo pasaulyje. WS2 danga sumažina besiliečiančių paviršių trintį ir judėjimo trukčiojimą. Volframo disulfidas turi tokį mažą trinties koeficientą, kad juo padengtam rutuliui sustabdyti reikalingas labai veiksmingas fiksavimo mechanizmas ir itin kieti metaliniai komponentai, užtikrinantys rutulio judėjimą su patogia trinties kontrole, lengvai veikiantį stiprų užraktą, ir kompaktišką galvutės dydį. GH1382QD rutulio užrakto rankenėlėje yra įmontuotas rutulio trinties kontrolės mechanizmas. Jis veikia nepriklausomai nuo rutulio užrakto rankenėlės ir trumpina rutulio užrakto rankenėlės kelią (greitina fiksavimą).
  Naujoji galvutė - tiksliai, saugiai ir patogiai valdoma. GH1382QD turi nepriklausomą panoraminio judėjimo užraktą, padėsiantį jums kurti panoramines nuotraukas arba tiksliai kadruoti horizontalioje plokštumoje. Galvutė pasižymi intuityvia ir greita kameros fiksavimo sistema. Kameros tvirtinimo plokštelė užrakinama su užsukama-rankenėle, kuri paverčia sistemą kompaktiška, lengva, ir intuityvia naudoti, be to lanksčiai suderinama su daugumos gamintojų Arca-Swiss stiliaus plokštelėmis. Daugelis rutulinių galvučių rinkoje pasižymi juodo cilindro formos dizainu. Naujosios Gitzo rutulinės galvutės skirtingai nei dauguma yra plonos, lenktos formos su trikampiu akcentu ir turi plieninę viršutinę detalę, padengtą matine pilka spalva. GH1382QD pasižymi itin plona konstrukcija, todėl puikiai telpa tarp Gitzo Traveler trikojų kojų.