Prekių katalogas

Trikojis stovas Gitzo Mountaineer GK2542-F3W

 • Trikojis stovas Gitzo Mountaineer GK2542-F3W

  Kodas: GK2542-F3W
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Stovo tipas
  Klasikinis
  Stovo konstrukcija
  Standartinė
  Galvutės tipas
  Trikryptė
  Medžiaga
  Anglies pluoštas
  Maksimali apkrova
  13.0 kg
  Kojų užraktų tipas
  Veržiamas
  Tvirtinimo plokštelės tipas
  GS5370DR
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +5
  Galva komplekte
  GHF3W
  Svoris
  2.64 kg
  Maksimalus aukštis
  177.0 cm
  Minimalus aukštis
  26.6 cm
  Darbinis aukštis
  149.0 cm
  Panoraminis judėjimas
  360°
  Šoninis pasvyrimas
  -30° / +90°
  Pasvyrimas atgal / į priekį
  -70° / +90°
  Sekcijų skaičius / diametras
  4 / 18.3, 21.7, 25.3, 29 mm
  Kojų pasvyrimo kampas
  23°, 55°, 83°
  Stovo jungtis
  1/4" sriegis
  Gulsčiukas
  Taip
  Kilmės šalis
  Italija
 • Gitzo Mountaineer GK2542-F3W trikoljis su 3 krypčių galvute sukurtas taip, kad fotografams būtų galima tiksliai ir įvairiapusiškai kadruoti. Jis puikiai tinka; kraštovaizdžio ir studijos fotografams, kuriems reikalingas tikslus kadravimas ir tiksliai suderintos kompozicijos. (pvz., panoramos), architektūros fotografams, kurie eksperimentuoja su kampais, siekdami skirtingų ir kūrybingų perspektyvų.

  Gitzo GHF3W galvutė turi tvirtą ir ypač lengvą magnio korpusą, kurio svoris mažesnis nei 1 kg, ir gali saugiai išlaikyti iki 13 kg naudingą svorį. Patentuotos ištraukiamos rankenos paverčia ją idealia galva kelionėms. Galvoje įrengtos, atskiros kiekvienai ašiai tepalinės kasetės, kurios užtikrina sklandų rankenų judėjimą. Gitzo GHF3W turi greito kameros tvirtinimo mechanizmą (komplektuojama su 7cm gumuota Arca-Swiss suderinama plokštele). Greito tvirtinimo laikiklio plotį galima reguliuoti naudojant šoninį varžtą, kad jis būtų suderinamas su kitomis plokštėmis. Norėdami pritvirtinti plokštelę (ir fotoaparatą), reikia tik nuspausti mygtuką, esantį prie greitojo tvirtinimo laikiklio. 
   
  Keturių dalių stovo bazė turi naujus anglies pluošto vamzdelius, pasižyminčius pastebimai pagerintu standumu. Naujųjų "Carbon eXact" vamzdelių pluošto sudėtis specialiai optimizuota kiekvienam vamzdžio dydžiui, naudojant HM (aukštos moduliacijos) anglies pluoštą siauresniuose vamzdeliuose, kad jie būtų tvirtesni.
   
  Trikojo kojų sekcijų skersmuo yra svarbus trikojo tvirtumą įtakojantis veiksnys. Siekdami Mountaineer trikojus padaryti stipresnius, Gitzo padidino vamzdelių skersmenį. Šis patobulinimas yra ypač svarbus siauresniems vamzdeliams. Be to HM (aukštos moduliacijos) anglies pluošto plaušo storis tėra 5 µm (0.005mm), palyginti su 7 µm standartinio anglies pluošto, todėl to paties storio vamzdelyje, naudojant šešiakampį pynimą, yra 40% daugiau plaušelių, suteikiančių kojoms papildomą tvirtumą.
   
  Siekdami lengvesnio ir greitesnio naujų Mountaineer trikojų naudojimo, Gitzo sukūrė novatoriškus sprendimus, supaprastinančius trikojo naudojimą. Viena pagrindinių trikojo dalių, kurią vartotojas dažniausiai naudoja yra kojų užraktai, todėl bet koks šio mazgo patobulinimas yra labai naudingas fotografams. Pertvarkant G-Lock užraktų vidų ir išorę, "G-Lock Ultra" sukuria naują ergonomiško atsparumo lygį. Naujieji mazgai tapo itin patogūs, itin sklandžiai veikia ir labai atsparūs.
   

 • Alternatyvios prekės

  21900
  27900 Sutaupykite 6000
  26900
  33900 Sutaupykite 7000
  90900
  118200 Sutaupykite 27300