Prekių katalogas

Trikojis stovas Gitzo Mountaineer GT0532

 • Trikojis stovas Gitzo Mountaineer GT0532

  Kodas: GT0532
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Stovo tipas
  Kelioninis
  Stovo konstrukcija
  Standartinė
  Medžiaga
  Anglies pluoštas
  Maksimali apkrova
  8.0 kg
  Kojų užraktų tipas
  Veržiamas
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +3
  Galva komplekte
  Be galvos
  Svoris
  1.07 kg
  Suskleisto stovo ilgis
  53.0 cm
  Maksimalus aukštis
  132.0 cm
  Minimalus aukštis
  15.0 cm
  Darbinis aukštis
  108.0 cm
  Sekcijų skaičius / diametras
  3 / 14.7, 18.2, 21.7 mm
  Kojų pasvyrimo kampas
  24°, 55°, 82°
  Stovo jungtis
  3/8" / 1/4" sriegis
  Gulsčiukas
  Ne
 • Gitzo GT0532 - vienas kompaktiškiausių ir lengviausių Mountaineer serijos trikojis stovas. Trikojų paskirtis yra padėti sumažinti fotoaparato virpėjimą. Norint gauti aštriai ryškius vaizdus su didelio svorio įranga, ilgo židinio optika ar ilgomis ekspozicijomis, trikojai turi būti kiek įmanoma standesni. Tuo tikslu Gitzo MTP komanda sukūrė naujus anglies pluošto vamzdelius, pasižyminčius pastebimai pagerintu standumu. Naujųjų "Carbon eXact" vamzdelių pluošto sudėtis specialiai optimizuota kiekvienam vamzdžio dydžiui, naudojant HM (aukštos moduliacijos) anglies pluoštą siauresniuose vamzdeliuose, kad jie būtų tvirtesni.
   
         
   
  Trikojo kojų sekcijų skersmuo yra svarbus trikojo tvirtumą įtakojantis veiksnys. Siekdami 2014 m. Mountaineer trikojus padaryti stipresnius, Gitzo padidino vamzdelių skersmenį. Šis patobulinimas yra ypač svarbus siauresniems vamzdeliams. Be to HM (aukštos moduliacijos) anglies pluošto plaušo storis tėra 5 µm (0.005mm), palyginti su 7 µm standartinio anglies pluošto, todėl to paties storio vamzdelyje ,naudojant šešiakampį pynimą, yra 40% daugiau plaušelių, suteikiančių kojoms papildomą tvirtumą.
  Siekdami lengvesnio ir greitesnio naujų Mountaineer trikojų naudojimo, Gitzo sukūrė novatoriškus sprendimus, supaprastinančius trikojo naudojimą. Viena pagrindinių trikojo dalių, kurią vartotojas dažniausiai naudoja yra kojų užraktai, todėl bet koks šio mazgo patobulinimas yra labai naudingas fotografams. Pertvarkant G-Lock užraktų vidų ir išorę, "G-Lock Ultra" sukuria naują ergonomiško atsparumo lygį. Naujieji mazgai tapo itin patogūs, itin sklandžiai veikia ir labai atsparūs.
  Mountaineer žemiausio taško nustatymo mechanizmas, kurio pagalba fotografas pašalinęs centrinę stovo koloną galėdavo nuleisti fotoaparatą arčiau žemės taip pat visiškai pertvarkytas, ir leidžia šią operaciją atlikti greičiau. Reikia pasukti tik vieną paprastą atrakinimo žiedą centrinėje kolonoje prie viršutinio disko, kuris išlaisvina centrinę koloną išlaikant viršutinį diską tvirtai ant trikojo. Tai pašalina poreikį atsukti ir vėl uždėti viršutinį diską ir kablį (patentuota). Be to, kojų kampą reguliuojantys užraktai turi didesnį sukibimo plotą ir vidines spyruokles, leidžiančias kojų kampą keisti lengviau ir greičiau.