Prekių katalogas

Trikojis stovas Manfrotto 504X 645 Fast Twin Alu

 • Trikojis stovas Manfrotto 504X 645 Fast Twin Alu

  Kodas: MVK504XTWINFA
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Stovo tipas
  Studijos
  Stovo konstrukcija
  Sisteminė
  Galvutės tipas
  Dvikryptė
  Medžiaga
  Aliuminis
  Stovo spalva
  Juoda
  Maksimali apkrova
  12.0 kg
  Kojų užraktų tipas
  Spaudžiamas - reguliuojamas
  Tvirtinimo plokštelės tipas
  504PLONG
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +3
  Galva komplekte
  504X
  Svoris
  6.2 kg
  Suskleisto stovo ilgis
  89.5 cm
  Maksimalus aukštis
  173.0 cm
  Minimalus aukštis
  43.5 cm
  Panoraminis judėjimas
  360°
  Pasvyrimas atgal / į priekį
  -70° / +90°
  Sekcijų skaičius / diametras
  3 / -
  Stovo jungtis
  3/8" / 1/4" sriegis
  Gulsčiukas
  Taip

 • Manfrotto 645 FTT Fast Twin Alu trikojis pasižymi dvigubomis kojomis ir greito išskleidimo „FAST Lever Lock“ technologija, užtikrinančiomis tvirčiausią visų laikų palaikymą. Trikojis aprūpintas standartiniu 100 mm dubeniu kartu su 75 mm adapteriu, kad būtų galima naudoti įvairesnes vaizdo galvutes. Kiekvieną stovo koją galima fiksuoti trijose pozicijose. Šis diapazonas buvo sukurtas siekiant pagrindinio tikslo - palengvinti filmavimą sumažinant stovo paruošimo laiką ir techninę priežiūrą. Jame taip pat yra fiksuojamas atspyris (sprideris), kurį galima naudoti papildomam tvirtumui. Sinchronizuoti užsegimo mechanizmai tarp viršutinės ir apatinės spynos suteikia galimybę vaizdo operatoriams valdyti visą koją vienu užraktu ir pradėti dirbti per rekordiškai trumpą laiką. Naujasis trikojis suteikia maksimalų universalumą, palaiko platų galvučių pasirinkimą ir užtikrina maksimalų tvirtumą, tuo pačiu yra ypač lengvas. 

  Be to, 645 FTT Fast Twin Alu trikojis yra suderinamas su dviem pagrindo ir vidurio teleskopiniais atspyriais ((sprideriais) įsigijami atskirai). Stovas aprūpintas dygliuotomis kojomis su guminiais padais, kad būtų tvirtas sukibimas ir pritaikomumas prie pačių įvairiausių darbo vietų. 

  Stovas komplektuojamas su video galvą 504X. Galva yra su reguliuojamąja hidraulinio pasipriešinimo sistema sistema (FDS) tiek judant horizontaliai (panoramuojant), tiek pakreipiant, o tai sukuria naują „Manfrotto“ našumo lygį, užtikrinant tolygesnį ir sklandesnį kameros judėjimą. Ji gali dirbti ekstremaliomis sąlygomis, esant temperatūros diapazonui nuo -30 iki 60 °.
   
  4 pakopų atsvaros sistemos dėka (nuo 0 iki 6,5 kg 55 mm virš galvos) fotoaparatas arba kamera visada bus greitai ir lengvai subalansuota. Tai leidžia jums naudoti galvą su įvairiausiais fotoaparatais, vaizdo kameromis bei įvairiais priedais. Nepriklausomi stabdžiai „TILT“ ir „PAN“ ašyse padidina galimybę sunkiąją įrangą laikyti saugią ir stabilią.
   
  504X saugi naudingoji apkrova yra 12 kg, o 75 mm plokščioji bazė užtikrina universalumą, nes gali būti naudojama su slankikliais, kranais ar kitais priedais . Sverianti vos 1,93 kg, 504X, taip pat yra 700g lengvesnė nei ankstesnė versija, todėl ją lengva valdyti. Be to, kadangi ji pagaminta iš aliuminio, nėra jokių kompromisų tvirtumo ar standumo atžvilgiu.  
   

 • Alternatyvios prekės

  92400
  116500
  45900
  54900
  62000 Sutaupykite 7100