Prekių katalogas

Trikojis stovas Manfrotto Befree Advanced Alpha

 • Trikojis stovas Manfrotto Befree Advanced Alpha

  Kodas: MKBFRLA-BH
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Stovo tipas
  Kelioninis
  Stovo konstrukcija
  Atbula
  Galvutės tipas
  Rutulinė
  Medžiaga
  Aliuminis
  Stovo spalva
  Juoda
  Maksimali apkrova
  8.0 kg
  Kojų užraktų tipas
  Spaudžiamas - reguliuojamas
  Tvirtinimo plokštelės tipas
  200PL, 200PL Pro
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +8
  Galva komplekte
  MH494-BH
  Svoris
  1.59 kg
  Suskleisto stovo ilgis
  40.0 cm
  Maksimalus aukštis
  151.0 cm
  Minimalus aukštis
  40.0 cm
  Darbinis aukštis
  128.0 cm
  Panoraminis judėjimas
  360°
  Šoninis pasvyrimas
  -90º / +40°
  Pasvyrimas atgal / į priekį
  -90º / +40°
  Sekcijų skaičius / diametras
  4 / 12, 15.5, 19, 22.5 mm
  Kojų pasvyrimo kampas
  22°, 54°, 89°
  Stovo jungtis
  1/4"
  Gulsčiukas
  Ne
  Kilmės šalis
  Italija
 •  
  Trikojai Befree Advanced yra skrti pažangiems fotografams mėgėjams, kurie nori maksimaliai efektyviai veikti net keliaujant. Šie lengvi trikojai yra optimalus transportavimo, ilgaamžiškumo, paprasto naudojimo ir veikimo derinys. Jie sukurti su unikaliu tikslu - suteikti žmonėms galimybę išreikšti savo prigimtį, naudojant aukštos kokybės sisteminius ir veidrodinius fotoaparatus, pasitikint profesionalių sprendimų palaikymu, turtingu naujomis ir įdomiomis funkcijomis.
   
  Manfrotto Befree Advanced Alpha pažymi nauja, Manfrotto 200PL-PRO kameros tvirtinimo plokštelės versija, specialiai sukurta Sony α7 ir α9 fotoaparatams, Plokštelės konstrukcija suteikia puikų kameros sukibimą ir leidžia kurti neprilygstamai ryškius vaizdus net įmantriausiose pozicijose. Ši speciali versija taip pat praturtinta išskirtine grafika ant trikojo kojų, atitinkančia Sony kamerų dizainą ir spalvas.
   
  Stovas turi naujus spaudžiamuosius kojų užraktus - BeFree Advanced QPL Travel. Tai visiškai nauja, lengvesnė, gerai žinomo galingo mechanizmo, įgyto iš 190 ir 055 kolekcijų užrakto versija. Naujasis mechanizmas palengvina ir supaprastina stovo sąranką ir valdymą bei užtikrina maksimalų stovo stabilumą visose padėtyse.
   
  Trikojis turi naujas ergonomiškas, sumaniai išdėstytas kojų kampo svirtis, leidžiančias tiek dešiniarankius, tiek kairiarankius fotografus intuityviai keisti fotografavimo perspektyvas. Stovai turi naują galingą, centrinį mazgą, skirtą maksimaliam stabilumui bet kokioje vietovėje, bet tuo pačiu metu pakankamai kompaktišką, kad galėtų puikiai tilpti į bet kurį krepšį. Mazgas praturtintas Easy Link jungtimi, puikiai tinkančia tvirtinti priedus, kurie daro kadrus unikalius ir nepamirštamus, o įmontuotas kablys naudingas kabinti papildomą svorį ant trikojo.

  Nauja rutulinė aliuminio galva Manfrotto 494 - tai nedidelė, bet galinga ir intuityvi galvutė, kuri leidžia jums greitai ir tiksliai valdyti fotoaparatą kelionėje. Ji turi įrengtas tris nepriklausomas valdymo svirtis: pagrindinė rankenėlė sferiniam valdymui, atskira rankenėlė panoraminiam valdymui, puikiai tinka svaiginančioms kraštovaizdžio nuotraukoms, ir nauja integruota trinties valdymo rankenėlė, kuri veikia rutulio įtampą ir leidžia subalansuoti įrangą.
 • Alternatyvios prekės

  76500