Prekių katalogas

Trikojis stovas Manfrotto Befree Lever Live

 • Trikojis stovas Manfrotto Befree Lever Live

  Kodas: MVKBFRL-LIVE
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Galvutės tipas
  Dvikryptė
  Medžiaga
  Aliuminis
  Stovo spalva
  Juoda
  Maksimali apkrova
  4.0 kg
  Kojų užraktų tipas
  Spaudžiamas - reguliuojamas
  Tvirtinimo plokštelės tipas
  501PL
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +8
  Galva komplekte
  MVH400AH
  Svoris
  1.75 kg
  Suskleisto stovo ilgis
  40.0 cm
  Maksimalus aukštis
  151.0 cm
  Minimalus aukštis
  40.0 cm
  Darbinis aukštis
  130.0 cm
  Panoraminis judėjimas
  360°
  Pasvyrimas atgal / į priekį
  -90° / +65°
  Sekcijų skaičius / diametras
  4 / 12, 15.5 19, 22.5 mm
  Kojų pasvyrimo kampas
  22°, 54°, 89°
  Stovo jungtis
  3/8" / 1/4" sriegis
  Gulsčiukas
  Taip, 1 vnt.
  Komplektacija
  Trikojis, krepšys
  Kilmės šalis
  Italija

 • Manfrotto Befree serijos stovas MVKBFRL-LIVE - pats kompaktiškiausias video trikojis, skirtas keliaujantiem operatoriams. Kompaktiško dydžio ir minimalistinio dizaino dėka, Manfrotto BeFree Live lengva visur nešiotis. Jis atitinka didėjantį lengvų video trikojų, skirtų filmuoti veidrodiniais, sisteminiais fotoaparatais ir mažomis kameromis poreikį. Aukštos kokybės kompaktiškas kelioninis lengvai trikojis telpa į rankinį bagažą atitinkančius lagaminus ir kuprines. Unikalaus sulankstymo mechanizmo dėka, stovo kojos užverčiamos į priešingą pusę ir puikiai priglunda prie trikojo galvos. Suskleistoje padėtyje šis stovas yra tik 40 cm ilgio.
   
   Stovas turi naujus spaudžiamuosius kojų užraktus - BeFree Advanced QPL Travel. Tai visiškai nauja, lengvesnė, gerai žinomo galingo mechanizmo, įgyto iš 190 ir 055 kolekcijų užrakto versija. Naujasis mechanizmas palengvina ir supaprastina stovo sąranką ir valdymą bei užtikrina maksimalų stovo stabilumą visose padėtyse.
   
  Trikojis turi naujas ergonomiškas, sumaniai išdėstytas kojų kampo svirtis, leidžiančias tiek dešiniarankius, tiek kairiarankius operatorius intuityviai keisti filmavimo perspektyvas. Stovai turi naują galingą, centrinį mazgą, skirtą maksimaliam stabilumui bet kokioje vietovėje, bet tuo pačiu metu pakankamai kompaktišką, kad galėtų puikiai tilpti į bet kurį krepšį. Mazgas praturtintas Easy Link jungtimi, puikiai tinkančia tvirtinti priedus, kurie daro kadrus unikalius ir nepamirštamus, o įmontuotas kablys naudingas kabinti papildomą svorį ant trikojo.

  BeFree Live MVH400AH - mažiausia ir lengviausia Manfrotto video galvutė. Tepalinė galvutė turi specialią stumdomą plokštelę, kuri suteikia lengvesnį ir tikslesnį įvairių fotoaparatų, objektyvų bei pagalbinės įrangos subalansavimą. Naujoji Manfrotto galvutė turi integruotą skysčio pasipriešinimo sistemą judėjimui panoramine ir pokrypio ašimis ir nuimamą bei sulankstomą rankeną, palengvinančią transportavimą. BeFree Live galva yra labai kompaktiška ir sveria tik 0.38kg, tačiau gali išlaikyti įrangą iki 4kg. Tepalinės konstrukcijos dėka MVH400AH galva pasižymi itin lygiu, kontroliuojamu ir tiksliu judėjimu, o kompaktiškas dizainas puikiai tinka lengvam kelioniniam trikojui.
   
  Visa kolekcija

 • Alternatyvios prekės

  46900
  18900
  19100
  22790
  27400 Sutaupykite 4610