Prekių katalogas

Trikojis stovas Manfrotto MK055XPRO3-BHQ2

 • Trikojis stovas Manfrotto MK055XPRO3-BHQ2

  Kodas: MK055XPRO3-BHQ2
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  • esto

  Perkamiausias profesionalus stovas. Garantija iki 10 metų. 

  Gamintojas
  Stovo tipas
  Klasikinis
  Stovo konstrukcija
  Standartinė, Lanksčioji
  Galvutės tipas
  Rutulinė
  Medžiaga
  Aliuminis
  Stovo spalva
  Juoda
  Maksimali apkrova
  9.0 kg
  Kojų užraktų tipas
  Spaudžiamas - reguliuojamas
  Tvirtinimo plokštelės tipas
  200PL
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +8
  Galva komplekte
  MHXPRO-BHQ2
  Svoris
  3.0 kg
  Suskleisto stovo ilgis
  72.5 cm
  Maksimalus aukštis
  181.5 cm
  Minimalus aukštis
  9.0 cm
  Darbinis aukštis
  151.5 cm
  Panoraminis judėjimas
  360°
  Šoninis pasvyrimas
  -90º / +40°
  Pasvyrimas atgal / į priekį
  -90º / +40°
  Sekcijų skaičius / diametras
  3 / 30, 26, 22.5 mm
  Kojų pasvyrimo kampas
  25°,46°,66°,88°
  Stovo jungtis
  3/8" / 1/4" sriegis
  Gulsčiukas
  Taip, 3 vnt.
  Kilmės šalis
  Italija
 • Trijų dalių, profesionalus aliuminio stovas MT055XPRO3 - vienas iš universaliausių Manfroto trikojų. Jis aukštas (maksimalus akštis 170 cm + galva), todėl galite dirbti su itin didelio židinio optika net neiškėlę centrinės kolonos (darbinis aukštis 140 cm + galva). Nauja greito kojų fiksavimo sistema (QPL) žymiai padidino kojų sekcijų stiprumą galuose, darydama 055 dar stabilesne ir saugesne fotoaparato platforma nei bet kada anksčiau.


  Greito kojų fiksavimo sistema (QPL) trikojo standumą padidina net 50%, o taip pat suteikia naujiesiams 055 modeliams didesnę leidžiamą apkrovą: 9kg - žymus žingsnis nuo pirmtako, kurio maksimali apkrova 7kg. Išskirtinė laikomoji galia yra garantuota, nesvarbu, kokia bus fotoaparato padėtis. 055-osios serijos trikojai tikrai suteikia bet kokias trikojo išdėstymo galimybes, o tai galima atlikti nepriklausomų trikojo kojų 4-ių atlenkimo kampų dėka, bei naujos patentuotos centrinės kolonos pavertimo 90° kampu konstrukcijos.

   
         
   
  Greito kojų fiksavimo sistemos (QPL) stiprumas visiškai nereiškia jog buvo aukojamas patogumas naudotis: QPL stiprūs, itin greiti ir ergonomiški kojų užraktai leidžia viena ranka visiškai išskleisti visas stovo kojos dalis, taip sutrumpindami stovo paruošimo darbui laiką. Be to, 055 stovo naujas gulsčiukas sukasi 360 ° kampu apie centrinę koloną, todėl visada patogiai nustatysite į jums patogią padėtį.
   
  055-ojo modelio centrinės kolonos pavertimo 90° kampu konstrukcija buvo iš esmės pakeista: tol, kol kolonos pavertimas neatliekamas, naujasis mechanizmas yra paslėptas trikojo viršutiniame centrinio tvirtinimo mazgo viduje, taip taupydamas vietą lyginant su ankstesniais modeliais. Tai, savo ruožtu, mažina galvos ir fotoaparato atstumą iki centrinio mazgo, todėl trikojis tampa stabilus, tvirtas, o vaizdo ryškumas pagerėja. Naudojant keturis nepriklausomus kojų atlenkimo kampus ir naująją 90 ° kolona, galima turėti neįtikėtiną lankstumą derinant fotoaparato padėtį, kartu išlaikant saugumą ir stabilumą.
   
  MHXPRO-BHQ2 galvutėje veikia naujas rutulio užrakto mechanizmas, atspindintis Manfrotto rutulinių galvų serijos modernumą. Naujas trigubas užraktas garantuoja fotoaparato padėties stabilumą ir neleidžia jam slysti. Užraktas susideda iš 3 skiltelių, kurios spaudžia rutulį sukant užrakto svirtį ir fiksuoja jo padėtį. Nauji polimeriniai žiedai ir rutulį dengianti PTFE danga, užtikrina sklandų ir tikslų fotoaparato judėjimą. Be to, jei užrakto svirtis remiasi į ką nors fiksavimo metu, novatoriška spyruoklinė sistema leidžia tiesiog patraukti svirtį ir pasukti ją norimu kampu, išvengiant kliūties. Tai - itin praktiška.
   
  Galvutė pasižymi aukštu naudingumo kooficientu. Magnio lydinio korpusas ir naujas tuščiaviduris rutulys sukuria itin lengvą galvutės struktūrą. Galva sveria vos 0,5kg, bet gali laikyti iki 10kg naudingąją apkrovą.