Prekių katalogas

Trikojis stovas Manfrotto MT055CXPRO3

 • Trikojis stovas Manfrotto MT055CXPRO3

  Kodas: MT055CXPRO3
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  • esto

  Mūsų tiekiamoms MANFROTTO prekėms iki 10 metų garantija. Klauskite savo pardavėjo. 

  Gamintojas
  Stovo tipas
  Klasikinis
  Stovo konstrukcija
  Standartinė, Lanksčioji
  Medžiaga
  Anglies pluoštas
  Stovo spalva
  Juoda
  Maksimali apkrova
  9.0 kg
  Kojų užraktų tipas
  Spaudžiamas - reguliuojamas
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +8
  Galva komplekte
  Be galvos
  Svoris
  2.0 g
  Suskleisto stovo ilgis
  63.0 cm
  Maksimalus aukštis
  170.0 kg
  Minimalus aukštis
  9.0 cm
  Darbinis aukštis
  140.0 cm
  Sekcijų skaičius / diametras
  3 / 29.2, 24.8, 20.4 mm
  Kojų pasvyrimo kampas
  25°,46°,66°,88°
  Stovo jungtis
  3/8" sriegis
  Gulsčiukas
  Taip, 1 vnt.

 • Trijų dalių, profesionalus anglies pluošto stovas MT055CXPRO3 - vienas iš universaliausių Manfroto trikojų. Jis aukštas (maksimalus akštis 170 cm + galva), todėl galite dirbti su itin didelio židinio optika net neiškėlę centrinės kolonos (darbinis aukštis 140 cm + galva). Nauja greito kojų fiksavimo sistema (QPL) žymiai padidino kojų sekcijų stiprumą galuose, darydama 055 dar stabilesne ir saugesne fotoaparato platforma nei bet kada anksčiau.

  Greito kojų fiksavimo sistema (QPL) trikojo standumą padidina net 50%, o taip pat suteikia naujiesiams 055 modeliams didesnę leidžiamą apkrovą: 9kg - žymus žingsnis nuo pirmtako, kurio maksimali apkrova 7kg. Išskirtinė laikomoji galia yra garantuota, nesvarbu, kokia bus fotoaparato padėtis. 055-osios serijos trikojai tikrai suteikia bet kokias trikojo išdėstymo galimybes, o tai galima atlikti nepriklausomų trikojo kojų 4-ių atlenkimo kampų dėka, bei naujos patentuotos centrinės kolonos pavertimo 90° kampu konstrukcijos.

   
         
   
  Greito kojų fiksavimo sistemos (QPL) stiprumas visiškai nereiškia jog buvo aukojamas patogumas naudotis: QPL stiprūs, itin greiti ir ergonomiški kojų užraktai leidžia viena ranka visiškai išskleisti visas stovo kojos dalis, taip sutrumpindami stovo paruošimo darbui laiką. Be to, 055 stovo naujas gulsčiukas sukasi 360 ° kampu apie centrinę koloną, todėl visada patogiai nustatysite į jums patogią padėtį.

  055-ojo modelio centrinės kolonos pavertimo 90° kampu konstrukcija buvo iš esmės pakeista: tol, kol kolonos pavertimas neatliekamas, naujasis mechanizmas yra paslėptas trikojo viršutiniame centrinio tvirtinimo mazgo viduje, taip taupydamas vietą lyginant su ankstesniais modeliais. Tai, savo ruožtu, mažina galvos ir fotoaparato atstumą iki centrinio mazgo, todėl trikojis tampa stabilus, tvirtas, o vaizdo ryškumas pagerėja. Naudojant keturis nepriklausomus kojų atlenkimo kampus ir naująją 90 ° kolona, galima turėti neįtikėtiną lankstumą derinant fotoaparato padėtį, kartu išlaikant saugumą ir stabilumą.
   

   


   

 • Alternatyvios prekės

  22500
  31900