Prekių katalogas

USB Atmintinė Jetflash 790 (USB 3.1) 128GB

 • USB Atmintinė Jetflash 790 (USB 3.1) 128GB

  Kodas: 102930
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  • esto

   USB Atmintinė Jetflash 790 (USB 3.1) 128GB

  Gamintojas
  Atmintinės tipas
  USB - HUB
  Atmintinės talpa
  64 GB
  Aukštos spartos sąsaja
  UHS-I U3
  Duomenų nuskaitymo sparta
  100 MB/s
  Sąsaja
  USB Type C, USB Type A
  Matmenys
  28.6 x 14.5 x 8.6 mm
  Svoris
  4.25 g
 •  Kokybės užtikrinimas

  „Transcend“ „JetFlash 790“ USB atmintinė yra pagaminta su aukščiausios kokybės NAND „Flash“ atminties lustais ir yra kruopščiai išbandyta dėl našumo ir patikimumo.

  Itin greitas JetFlash 790 sukurtas atsižvelgiant į greitį besirūpinančius vartotojus – tai nebrangi USB 3.1 atmintinė be dangtelio, leidžianti lengvai laikyti, nešiotis ir bendrinti visus skaitmeninius failus, kad ir kur eitumėte.

  Didžiausias patogumas

  Naudojant naujausią Toggle TLC Flash technologiją, Transcend JetFlash 790 turi SuperSpeed USB 3.1 sąsają su skaitymo ir rašymo perdavimo sparta atitinkamai iki 90MB/s ir 45MB/s. Įvairių nuo 8 GB iki 128 GB talpos JetFlash 790 leidžia nešiotis visus mėgstamus filmus, muziką, dokumentus ir daug daugiau – visa tai jūsų delne.

  Paprastas, aptakus, lengvai naudojamas dizainas

  „JetFlash 790“ yra lengvas, be dangtelio dizainas su USB jungtimi, kuri išplečiama ir įtraukiama, kad užtikrintų papildomą aparatinės įrangos apsaugą nuo dulkių ir skysčių išsiliejimo. „Flash“ atmintinės korpusas yra patvarus, toks kompaktiškas, kad neužblokuos gretimų jūsų įrenginio prievadų.

  Paprastas failų valdymas

  „JetFlash 790“ naudojimas negali būti lengvesnis. Tiesiog prijunkite diską prie SuperSpeed USB 3.1 prievado ir nuvilkite norimus failus į įrenginį ir iš jo. „JetFlash 790“ palaiko „Microsoft Windows 7/8/8.1“ (32 bitų ir 64 bitų), „Windows Vista“, „Windows XP“, „Mac OS X“ ir „Linux“ sistemas ir yra suderinamas su USB 2.0 ir senesniais USB 1.1 prievadais.

  Suderinamas su daugybe įrenginių

  Taikymas neapsiriboja kompiuteriais. Universalus JetFlash 790 taip pat gali būti naudojamas su bet kokiu įrenginiu, turinčiu USB prievadą, įskaitant televizorius, Blu-ray grotuvus, DVD grotuvus, stereo aparatus, skaitmeninius nuotraukų rėmelius ir žaidimų pultus. Šioms programoms papildomos programinės įrangos nereikia; visas medijos atkūrimas tvarkomas įrenginio.

  Nemokamas atsisiuntimas – Transcend Elite duomenų valdymo programinė įranga

  Dėl pridėtinės vertės JetFlash 790 yra išskirtiniai Transcend Elite duomenų valdymo įrankiai. Įsigijus JetFlash diską, programinę įrangą galima nemokamai atsisiųsti ir įdiegti iš Transcend svetainės. Naudodami šią patogią programinę įrangą galite lengvai kurti atsargines atsargines kopijas, suspausti failus naudodami 256 bitų AES šifravimą ir dar daugiau.

  (1) Pagal failo dydį 2 MB. (2) Remiantis 4 min vienai dainai, 128Kbps kokybė. (3) Remiantis 2,25 GB per valandą DVD kokybe.

  Apytikslės saugojimo talpos duomenys yra tik bendrai. Tikrieji rezultatai skirsis priklausomai nuo skiriamosios gebos, glaudinimo kokybės, vaizdo kadrų dažnio / supynimo nustatymų ir turinio. 1 GB = 1 milijardas baitų. Tam tikra atminties talpos dalis gali būti skirta programinei įrangai ir priežiūrai.

 • Alternatyvios prekės