Prekių katalogas

Atminties kortelių skaitytuvas Delkin SD & MicroSD A2 (USB 3.1)

 • Atminties kortelių skaitytuvas Delkin SD & MicroSD A2 (USB 3.1)

  Kodas: 119267
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Duomenų nuskaitymo sparta
  170 MB/s
  Sąsaja
  USB Type C, USB Type A
  Matmenys
  19.0 x 12.0 x 70.0 mm
  Svoris
  100 g
  Kilmės šalis
  JAV
 • Delkin A2 SD ir microSD kortelių skaitytuvas užtikrina greitą duomenų perdavimą iki 170 MB/s lengvame ir kompaktiškame formate. Jame yra vienas UHS-I SD/SDHC/SDXC kortelių lizdas ir vienas UHS-I microSD/SDHC/SDXC kortelių lizdas. Šiuos du kortelių lizdus galima naudoti vienu metu ir jie palaiko 2 taikomosios programos (A2) specifikaciją, kuri apima optimizavimą, kad „Android“ naudotojai galėtų geriau naudotis mobiliaisiais įrenginiais ir greičiau veiktų. A2 specifikacija leidžia kortelei valdyti atsitiktinio skaitymo įvesties / išvesties operacijas per sekundę (IOPS), todėl ji gali greitai atidaryti programas ir atlikti susijusias užduotis, tokias kaip garsas, grafika, išsaugoti profiliai ir programos leidimai.

  Suderinamas su „Windows“ ir „Mac“, šis kortelių skaitytuvas yra „plug-and-play“, tai reiškia, kad nereikia jokių kitų tvarkyklių ar laidų. Nors jis jungiamas prie pagrindinės sistemos naudojant A tipo USB sąsają, jame yra A tipo USB lizdas ir C tipo USB kištukinis laidas, todėl jį galima naudoti su C tipo USB prievadais.

  Su USB 3.1 Gen 1 Type-A sąsaja skaitytuvas siūlo greitį, tinkantį bet kokio lygio fotografams ir filmuotojams. Greitai ir efektyviai įkelkite didelius failus, pvz., didelės raiškos neapdorotus vaizdus, ​​4K, 2,7K ir Full HD 1080p vaizdo įrašus iki 170 MB/s greičiu.

  Patogus kelionėms ištraukiamas dizaino skaitytuvas, kurio ilgis yra 6.4 cm ir svoris mažesnis nei 100, todėl skaitytuvas yra patogus nešiotis. Be to, dėl ištraukiamo teleskopinio skaitytuvo dizaino nereikia atskiro apsauginio dangtelio. Tiesiog pastumkite priekinę pusę atgal, kad būtų parodyta USB jungtis, tada, kai baigsite naudoti, slinkite į priekį, kad apsaugotumėte USB jungtį. 
   

  Pagrindiniai bruožai:

  UHS-I SDXC kortelės lizdas
  UHS-I microSDXC kortelės lizdas
  Palaiko 2 taikomosios klasės (A2) laikmeną
  Perdavimo greitis iki 170 MB/s
  Sąsaja USB 3.1 Gen 1 Type-A
  Dvi angos sinchroniniam nuskaitymui
  Ištraukiamas dizainas
  Plug and Play
  USB Type-A į Type-C laidas
  Suderinamas su Windows ir Mac