Prekių katalogas

Fotoaparatas Fujifilm X-H2s

 • Fotoaparatas Fujifilm X-H2s

  Kodas: X-H2SB
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Fotoaparato tipas
  Sisteminis
  Maksimali vaizdo raiška
  6240 x 4160
  Efektyvūs vaizdo taškai
  26.1 mln taškų
  Vaizdo jutiklio dydis
  ~ 23.5 x 15.6 mm ( APS-C )
  Atsparumas aplinkos dirgikliams
  Atsparus drėgmei ir dulkėms
  Garantinis laikotarpis
  24 mėn.
  Objektyvo jungtis
  Fujifilm X
  Virpesių slopinimas
  Taip, jutiklio postūmio
  Fokusavimo sistema
  Automatinė / rankinė
  Maksimalus užrakto greitis
  1/8000 s, 1/32000 s
  Užrakto sparta
  40 kadrų /s
  Maks. filmavimo raiška
  6.2K (6240 x 4160) 29.97p
  Papildomas vaizdo ieškiklis
  Elektroninis
  Ieškiklio raiška
  5 760 000 taškų
  Ekrano tipas
  Vartomas, lietimui jautrus ekranas
  Ekrano dydis / raiška
  7.6 cm / 1 620 000 taškų
  ISO jautrumas
  160 - 51200
  Fokusavimo taškai
  425
  Laikmena
  1x CFexpress Type B, 1x UHS-II SD
  USB / HDMI
  USB Type-C / HDMI
  Maitinimo šaltinis
  Ličio jonų akumuliatorius NP-W235
  Maitinimo elemento ekspl. trukmė CIPA sąlygomis
  ~ 580 kadrų
  Matmenys
  136.3 x 92.9 x 84.6 mm
  Svoris
  660g
 • FUJIFILM X-H2S yra daugialypės terpės sisteminė kamera, derinanti savyje puikias nuotraukų ir vaizdo įrašų galimybes, su naujai sukurtu X-Trans jutikliu, patobulintu AF ir objekto aptikimu bei įspūdingu 6,2K vaizdo įrašymu. X-H2S, tai pirmoji X serijos kamera su sudėtiniu APS-C formato 26.1 MP X-Trans 5 BSI jutikliu, kuris padidina nuskaitymo greitį ir pagerina našumą esant prastam apšvietimui, palyginti su ankstesnėmis kartomis. X-Trans jutiklis naudoja unikalų spalvų filtrų masyvą, kuris savaime sumažina muarą ir prisideda prie natūralesnio spalvų perteikimo; Be to, BSI dizainas padeda sumažinti triukšmą ir pagerinti tonalumą bei aiškumą; ir, galiausiai, sudėtinis jutiklio dizainas labai sumažina slenkančio užrakto ("rolling shutter") ir kitus judesio iškraipymus, kad geriau atitiktų didelės spartos vaizdo ir nuotraukų nuotraukų programas.

  Naujai suprojektuoto jutiklio partneris yra naujas variklis X-Processor 5, kuris naudoja 64 bitų apdorojimą, kad būtų galima pasiekti 3 kartus didesnį greitį tiek filmuojant, tiek fotografuojant, palyginti su X-T4. Kalbant apie vaizdo įrašymą, jis leidžia įrašyti iki 6.2 K su dideliu bitų dažniu, pvz., ProRes 422 HQ, arba dideliu greičiu, pavyzdžiui, įrašant 240 kadrų per sekundę greičiu Full HD. Kalbant apie nuotraukas, greitas duomenų apdorojimas reiškia greitesnį fotografavimą, kad būtų galima fotografuoti greitai judančius objektus. Dirbant su elektroniniu užraktu, galima fotografuoti iki 40 kadrų per sekundę greičiu su 140 iš eilės užfiksuoų RAW kadrų buferiu. Naudojant mechaninį užraktą galima fotografuoti iki 15 kadrų per sekundę, taip pat vienu kadru nufotografuoti daugiau nei 1000 RAW kadrų.  Mėgstantiems vaizdo įrašus, X-H2S turi gerai įrašymo sistemą, kuri priskiria šią kamerą „hibridinei“ kategorijai. Galimas vidinis 4:2:2 10 bitų įrašymas DCI/UHD 4K iki 120p ir Full HD iki 240p, taip pat 3:2 6.2K nustatymas, tinkamas anamorfinėms programoms. Taip pat palaikomi įvairūs kodekai, įskaitant H.265 ir tris ProRes pakopas: didelės spartos 422 HQ, standartinį 422 ir labiau suspaustą 422 LT. Taip pat galimas nepertraukiamas įrašymo laikas iki 90 minučių esant bet kokiam kadrų dažniui ir raiškai. Naudojant viso dydžio HDMI prievadą, galima įrašyti neapdorotą vaizdo įrašą, kai jis suporuotas su suderinamu išoriniu įrašymo įrenginiu. Galimas ir ProRes RAW, ir Blackmagic RAW įrašymas, taip pat galimybė dirbti su F-Log arba F-Log 2 profiliais, ir bet kuris formatas palaiko darbą raiška iki 6.2K.

  Patobulinta hibridinė fokusavimo sistema naudoja 425 fazių aptikimo taškus ir dabar yra jautri iki -7 EV, kad veiktų tikrai prasto apšvietimo sąlygomis. Be to, pagrįstas giliu mokymusi, AI prisitaikantis algoritmas reiškia, kad ši fokusavimo sistema geriau tinka automatiškai aptikti ir sekti įvairius objektų tipus. Palyginti su ankstesnėmis fokusavimo sistemomis, X-H2S veido ir akių aptikimo funkcijos buvo patobulintos siekiant didesnio tikslumo ir atsižvelgiant į unikalias savybes, pvz., akinius, veido apdangalus ir plaukų linijas. Be to, buvo išplėstas atpažįstamų objektų spektras, įtraukiant automobilius, lėktuvus, traukinius, motociklininkus, paukščius, arklius, šunis, kates ir kt.

  Integruotas 5 ašių jutiklio poslinkio vaizdo stabilizavimas padeda sumažinti fotoaparato virpesius iki 7 žingsnių. Ši sistema veikia kartu su dauguma X serijos objektyvų, įskaitant nestabilizuotus, ir yra naudinga dirbant su lėtesniu užrakto greičiu ar fotografuojant sudėtingomis apšvietimo sąlygomis. Be to, skaitmeninis vaizdo stabilizavimas taip pat gali būti naudojamas vaizdo įrašymo metu, kad būtų lengviau stabilizuoti filmuotą medžiagą, ypač kai nenaudojamas stovas. 

 • Alternatyvios prekės