Prekių katalogas

Fotoaparatas Ricoh WG-6 Orange

 • Fotoaparatas Ricoh WG-6 Orange

  Kodas: 111434
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Fotoaparato tipas
  Kompaktinis
  Maksimali vaizdo raiška
  5184 x 3888
  Efektyvūs vaizdo taškai
  20 mln. taškų
  Vaizdo jutiklio dydis
  ~ 8.80 x 6.60 mm ( 2/3" )
  Atsparumas aplinkos dirgikliams
  Atsparus drėgmei ir dulkėms
  Garantinis laikotarpis
  24 mėn.
  Fokusavimo sistema
  Automatinė
  Maksimalus užrakto greitis
  1/4000 s
  Maks. filmavimo raiška
  4K (3840 x 2160) 30 k/s
  Ekrano tipas
  Fiksuotas ekranas
  Ekrano dydis / raiška
  7.6 cm / 1 040 000 taškų
  ISO jautrumas
  125 - 6400
  Židinio nuotolis
  5 - 25 mm
  Židinio nuotolio atitikmuo
  28 - 140 mm
  Maks. diafragmos reikšmė
  F3.5 - 5.5
  Fokusavimo taškai
  9
  Laikmena
  SD/SDHC/SDXC
  USB / HDMI
  USB Type-C / Micro HDMI
  Maitinimo šaltinis
  Ličio jonų akumuliatorius DB-110
  Maitinimo elemento ekspl. trukmė CIPA sąlygomis
  ~ 340 kadrų
  Matmenys
  118.2 x 65.5 x 33.1 mm
  Svoris
  246 g
 • Ricoh WG-6, vadinamas itin kompaktišku, bet kokiomis oro sąlygomis veikiančiu fotoaparatu, pasižymi įspūdingai tvirtu dizainu, naudingais fotografavimo režimais ir įvairiomis vaizdavimo galimybėmis. Dėl tvirtos išorinės konstrukcijos jis yra atsparus vandeniui iki 20 m, kritimui iki 2 m, atsparus šalčiui, smūgiams, dulkėms ir cheminei dezinfekcijai. Kalbant apie vaizdo gavimo galimybes, WG-6 turi 20 mln. taškų BSI CMOS jutiklį, kuris siūlo didelės raiškos nuotraukas, 125–6400 ISO jautrumo diapazoną ir UHD 4K30 vaizdo įrašymą, taip pat Movie SR+ ir Movie SR stabilizavimo režimus. padėti stabilizuoti vaizdo įrašą. 5x optinio priartinimo objektyvas taip pat prisideda prie šio lankstumo ir apima įvairius lygiaverčius židinio nuotolius nuo plataus kampo iki 28–140 mm teleobjektyvo. Be to, WG-6 turi ryškų 3,0 colių įstrižainės 1,04 m LCD monitorių, LED žiedinį apšvietimą, skirtą fotografuoti objektus iš arti, ir didelio tikslumo GPS modulį, leidžiantį vietos informaciją įterpti į vaizdo failus.

  WG-6 galima naudoti kaip internetinę kamerą, prijungus ją prie kompiuterio, kad būtų galima transliuoti Full HD raišką. Be to, skirtingai nuo daugelio tradicinių internetinių kamerų, taip pat galite naudoti plačiakampį arba teleobjektyvą. Be to, šis atnaujinimas leidžia dalytis smulkiomis smulkių objektų detalėmis derinant fotoaparato LED žiedo lemputę su makrokomandos funkcija, leidžiančia užfiksuoti vaizdus net iš 0,4 colio. Palaikomos šios galimybės programos yra Zoom, Skype, Microsoft Teams, Google Meet, Cisco WebEx ir Facebook Messenger. Be to, norint naudoti fotoaparatą su trikoju su šia pasirenkama funkcija, reikalingas papildomas TE-2 plėtinio adapteris.

  5x optinio priartinimo objektyvas apima įvairius židinio nuotolius nuo plataus kampo iki teleobjektyvų ir suteikia lygiavertį 28–140 mm židinio nuotolio diapazoną, kad būtų galima fotografuoti įvairių tipų objektus. Objektyvą supa LED žiedas, sudarytas iš šešių atskirų šviesos diodų, užtikrinančių ryškų ir tolygų apšvietimą fotografuojant stambiu planu. Galimi dešimt ryškumo lygių, kad būtų galima reguliuoti šviesos išvestį, apšvietimo modelį galima tinkinti, o pažangus skaitmeninio mikroskopo režimas leidžia fokusuoti iš arti iki 1 cm.

  Tvirtas fotoaparato korpusas sukurtas taip, kad jį būtų lengva naudoti atšiaurioje aplinkoje, net mūvint pirštines. Priskiriamas ADJ mygtukas suteikia tiesioginę prieigą prie dažnai naudojamų fotoaparato funkcijų, o viršutinis ratukas leidžia greitai perjungti fotografavimo režimus. Keturių krypčių valdiklis taip pat pasižymi ergonomiškesniu paaukštintu dizainu su mygtukais, kuriuos lengviau paspausti, o galinis 3,0 colio 1,04 m LCD ekranas pasižymi ryškiu dizainu ir AR danga, kad būtų galima aiškiai matyti įvairiomis apšvietimo sąlygomis. Be to, ant failų gali būti įspausta data ir autorių teisės.

  Integruotas GPS modulis buvo patobulintas siekiant didesnio tikslumo ir yra suderinamas su naujausia SBAS palydovine navigacijos sistema. QZSS taip pat palaikomas greitam aktyvavimui – maždaug 1 minutę išjungus maitinimą arba 3 sekundes išjungus budėjimo režimą, o vairasvirte yra specialus GPS mygtukas, skirtas 

 • Alternatyvios prekės