Prekių katalogas

Fotoaparatas Sony FX30 + XLR adapteris + papildoma 1-erių metų garantija

 • Fotoaparatas Sony FX30 + XLR adapteris + papildoma 1-erių metų garantija

  Kodas: ILMEFX30.CEC
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Fotoaparato tipas
  Sisteminis
  Maksimali vaizdo raiška
  6192 x 4128
  Efektyvūs vaizdo taškai
  26.1 mln taškų
  Vaizdo jutiklio dydis
  23.3 x 15.5 mm ( APS-C )
  Garantinis laikotarpis
  24 mėn.
  Objektyvo jungtis
  Sony E / APS-C
  Virpesių slopinimas
  Taip, 5-jų ašių jutiklio postūmio
  Fokusavimo sistema
  Automatinė / rankinė
  Maksimalus užrakto greitis
  1/8000 s
  Maks. filmavimo raiška
  4K (3840 x 2160) 120 k/s
  Ekrano tipas
  Vartomas, lietimui jautrus ekranas
  Ekrano dydis / raiška
  7.5 cm / 2 360 000 taškų
  ISO jautrumas
  100 - 32 000
  Fokusavimo taškai
  759
  Laikmena
  SD/SDHC/SDXC/CFexpress Type A
  USB / HDMI
  USB Type-C / HDMI
  Maitinimo šaltinis
  Ličio jonų akumuliatorius NP-FZ100
  Maitinimo elemento ekspl. trukmė CIPA sąlygomis
  759
  Matmenys
  129.7 x 77.8 x 84.5 mm (korpusas)
  Svoris
  562 g (korpusas)
 • Išnaudodamas naujai sukurto APS-C jutiklio galią, „Sony FX30“ kasdieninio turinio kūrėjams ir siekintiems karjeros filmų kūrėjams suteikia galingą, tačiau prieinamą kino kamerą, su kuria savo kino kelionę gali pakelti į naujas aukštumas. Pažangi FX30 vaizdo gavimo sistema yra lygiavertė kitoms „Sony Cinema Line“ parinktims, fiksuojančią detalius 10 bitų UHD 4K vaizdus iki 120 kadrų per sekundę greičiu, todėl jo specifikacijos tinka tikrai kino kamerai. Naujai sukurtas 26 mln. taškų APS-C Exmor R CMOS jutiklis ir BIONZ XR procesorius gali sukurti aukštos kokybės 4K vaizdus su Super 35 mm (16:9) sritimi. Ši sistema gali užfiksuoti daugiau nei 14 dinaminio diapazono žingsnių ir turi dvigubos bazės ISO architektūros pranašumus, kad pagerintų veikimą esant prastam apšvietimui. Visų pikselių nuskaitymas iš 6K jutiklio sukuria aukštos kokybės UHD 4K vaizdo įrašą iki 60 kadrų per sekundę greičiu. Galima filmuoti dideliu greičiu 4K raiška iki 120 kadrų per sekundę greičiu ir 1.6 karto apkarpytą vaizdą, o Full HD - iki 240 kadrų per sekundę greičiu. HDMI išvestis palaiko 16 bitų neapdorotą vaizdo įrašą, kad būtų galima pasirinkti atskirai prieinamus įrašymo įrenginius.

  Filmų kūrėjai galės užfiksuoti vaizdus, ​​​​kurie bus iš karto paruošti paskelbti projektams su greitu apyvartumu, arba pasirinkti maksimalią kokybę ir lankstumą įrašant dėl ​​daugybės nuotraukų valdymo parinkčių: „S-Cinetone“ naudoja tą patį spalvų mokslą, kaip ir pažangiuose „Sony“ kino kamerose, įskaitant VENICE liniją, su natūraliais vidutiniais tonais, švelniomis spalvomis ir sklandžiu paryškinimu. Vaizdo profiliai, tokie kaip S-Log3 ir HLG, fiksuos vaizdus su išplėstu dinaminiu diapazonu ir lankstumu redaktoriams. Į įrašytą filmuotą medžiagą galima įtraukti „Creative Looks“, kad būtų sukurta tam tikra nuotaika įrašymo metu ir sumažintas redagavimo poreikis. Galima nustatyti iki 16 vartotojo sukurtų LUT ir tris išankstinius nustatymus, kad būtų galima tiksliai stebėti filmuotą medžiagą arba peržiūrėti konkretų vaizdą filmavimo metu. Jie gali būti pritaikyti kameros monitoriui arba EVF, taip pat HDMI išvestis.

  Profesionalios funkcijos padės užtikrinti, kad pradedantiesiems ir profesionalams būtų galima išnaudoti visas FX30 galimybes. Tai apima tris LOG filmavimo režimus: .ankstus ISO naudoja standartinius ISO nustatymus, kad supaprastintų valdymą ir ir sutektų lankstumą. „Cine EI“ užtikrina maksimalų dinaminio diapazono fiksavimą, įrašydamas rankiniu būdu pasirinktu baziniu ISO nustatymu ir pritaikydamas metaduomenų koregavimus stebėjimui ir po gamybos. „Cine EI quick“ automatiškai perjungs du pagrindinius ISO nustatymus, kad būtų lengviau valdyti ir užtikrinti puikią kokybę.

  Mėgaukitės didelės spartos ir labai tiksliu automatinio fokusavimo našumu visais režimais, įskaitant 4K iki 120 kadrų per sekundę, naudodami pažangią greito hibridinio AF sistemą, kuri naudoja 495 taškus, paskirstytus 90% vaizdo jutiklio. Realaus laiko akių AF ir realiojo laiko stebėjimas stebės žmonių ir gyvūnų akis. AF Assist funkcija automatiškai persijungs į rankinį fokusavimą sukant objektyvo fokusavimo žiedą. Focus Map leidžia lengviau vizualizuoti fokusavimo sritį jūsų scenoje „Sony“ FX30 turi 5 ašių korpuse esančią vaizdo stabilizavimo sistemą, kuri padės sukurti sklandų vaizdą net dirbant rankoje. Galimas aktyvusis režimas, kuriame optinės sistemos derinamos su skaitmeniniu optimizavimu, kad būtų užfiksuota itin sklandi filmuota medžiaga. FX30 taip pat gali įrašyti giroskopo judesius, kai išjungti optiniai stabilizatoriai, kuriuos galima naudoti redagavime, kad būtų sukurtas stabilus kadras.

  Dviejų kanalų skaitmeninis XLR garso adapteris leidžia prijungti mikrofonus ir kitus garso šaltinius prie fotoaparato. Patobulintas smūgius ir vibracijas sulaikantis dizainas veiksmingai sumažina žemo dažnio naudojimo triukšmą, galintį pakenkti garso kokybei. Adapteris turi du XLR-1/4" kombinuotus mikrofono/linijinius įėjimus su 48 V fantomine galia ir 3,5 mm stereo įvestį su kištuku, visi su individualiais lygio valdikliais. Visapusis valdymas įrašymo metu žymiai palengvina baigiamojo apdorojimo darbo eigą. Tiekiami įrašymo lygio (AUTOMATINIS / RANKINIS), įrašymo lygio sąsajos (1 ĮVESTIS – 2 ĮVESTIS), ateniuatoriaus ir žemojo filtro (100/300 Hz) valdikliai. 
   

 • Alternatyvios prekės