Prekių katalogas

Greitos jungties sistema Manfrotto MOVE

 • Greitos jungties sistema Manfrotto MOVE

  Kodas: MVAQR
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Medžiaga
  Aliuminis
  Stovo spalva
  Juoda
  Maksimali apkrova
  20.0 kg
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +3
  Svoris
  0.22 kg
  Maksimalus aukštis
  3.8 cm
  Minimalus aukštis
  3.8 cm
  Stovo jungtis
  3/8" sriegis
  Kilmės šalis
  Italija
 • MOVE yra pirmoji greitos jungties sistema, padedanti padidinti jūsų tempą filmavimo aikštelėje ir palengvinti įrangos konstravimą. Ji sukurtas taip, kad sutrumpėtų prastovos laikas keičiant trikojus, judesio valdymo įtaisus ir stabilizatorius greito tempo kūrybingoje aplinkoje.

  Šios revoliucinės sistemos pagrindas yra plokščia bazė ir plokštelė, kurios sukuria universalią jungtį. Plokščia bazė yra 60 mm skersmens ir tvirtinama standartiniu 3/8" sriegiu, kuris yra labai universalus ir veikia su įvairiais atramų deriniais (trikojais, slankikliais (bėgiais), vienakojais ir kt.). Plokštelėje yra standartinis 3/8" ir 1/4" viršutinis tvirtinimo varžtas, užtikrinantis lengvą sujungimą su dideliu gaminių asortimentu. Jame taip pat yra nesisukantis kaištis, skirtas saugiai ir patikimai dirbti visose fotografavimo konfigūracijose, ir 1/4 colio adapterio žiedas. Pridėjus bazę prie įvairių atramų, o plokštelę prie kamerų sistemų, vartotojai gali greitai keisti komponentus iš vienos sąrankos į kitą, nesustodami prisukant ir atsukant skirtingas plokštes.

  MOVE pagamintas iš kieto anoduoto, aliuminio, todėl yra pakankamai tvirtas, kad atlaikytų įspūdingą iki 20 kg (44,09 svaro) naudingąją apkrovą. Plono dizaino ir 220g svorio dėka tai taip pat yra lengviausia greito atleidimo sistema rinkoje.

  Naujoji Manfrotto X LOCK sistema padidina viso komplekto tvirtumą tvirtinimo taške dėl intuityvaus pasukamo fiksavimo mechanizmo. MOVE nėra paprasta universali jungtis, o novatoriškas produktas, skirtas kiekvienam, norinčiam pagerinti savo našumą ir kūrybines erdves, kartu gerinant filmavimo ar fotografavimo efektyvumą. 
   

 • Alternatyvios prekės

  3900
  4600 Sutaupykite 700