Prekių katalogas

Kuprinė Manfrotto Advanced Befree III

 • Kuprinė Manfrotto Advanced Befree III

  Kodas: MB MA3-BP-BF
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +3
  Krepšio tipas
  Kuprinė
  Krepšio paskirtis
  Sisteminis fotoaparatas, Veidrodinis fotoaparatas, Bepilotis orlaivis
  Kompiuterio skyrius
  ~ 15"
  Kompiuterio skyriaus matmenys
  27 x 2 x 42 cm
  Krepšio išorės aukštis
  49.0 cm
  Krepšio išorės ilgis
  33.0 cm
  Krepšio išorės plotis
  21.0 cm
  Krepšio vidaus aukštis
  44.0 cm
  Krepšio vidaus ilgis
  25.0 cm
  Krepšio vidaus plotis
  14.0 cm
  Foto skyrius
  25 x 14 x 27 cm
  Tūris
  25 L
  Svoris
  1.22 kg
  Krepšio spalva
  Juoda
  Krepšio medžiaga
  Sintetinis audinys
  Kilmės šalis
  Kinija
 • Manfrotto Advanced Befree III kuprinė yra pakankamai didelė DSLR / sisteminės kameros rinkiniui, įrenginiams ir asmeniniams daiktams susidėti. Apatiniame skyriuje su galine prieiga telpa DSLR / sisteminis fotoaparatas su pritvirtintu 70/200 mm f/2.8 objektyvu ir iki 6 papildomų objektyvų. Paminkštintame fotoaparato skyriuje yra visiškai nauja Manfrotto M-Guard™ apsaugos sistema. Pagaminta iš specialių didelio tankio EVA putų, užtikrina išskirtinį smūgius sugeriantį atsaką ir itin ploną profilį. Pritaikomi lankstymo skirtukai suteikia maksimalų kuprinės pritaikymo universalumą, kad būtų galima visiškai apsaugoti fotoaparato įrangą ir maksimaliai išnaudoti erdvę.

  Viršutiniame skyriuje taip pat yra daug vietos asmeniniams daiktams. Tam skirtame įrenginių skyriuje telpa 15 colių nešiojamasis kompiuteris ir 9,7 colio planšetinis kompiuteris, jį galima lengvai atidaryti nejudinant fotoaparato įrangos ar asmeninių daiktų. Toks patogus priėjimas ypač patogus atliekant oro uosto saugumo patikras. Sukurta universalumui, Advanced Befree gali būti naudojama kaip fotoaparato kuprinė, nešiojamojo kompiuterio kuprinė arba dkasdienė kuprinė. Jis gali akimirksniu pavirsti kelionine kuprine, nuėmus vidines pertvaras ir sutraukus centrinę pertvarą, kad būtų sujungti abu skyriai. Trikojį galima tvirtinti dviem būdais: pritvirtinkite jį tvirtu šoniniu dirželiu arba išplečiamoje trikojo šoninėje kišenėje. Toje pačioje kišenėje galima nešiotis DJI Osmo stabilizatorių. Kuprinėje yra kelios vidinės ir išorinės kišenės, kad galėtumėte susidėti priedus ir asmeninius daiktus.  

  Visas išorinis audinys yra apdorotas, todėl krepšys yra atsparus vandeniui, kurį, esant nepalankioms oro sąlygoms, gali dar labiau sustiprinti pridedamu lietaus uždangalu. 
 • Alternatyvios prekės

  18900
  Kuprinė Gitzo Légende
  Kodas: GCB LG-BP
  25900