Prekių katalogas

Kuprinė Manfrotto Pro Light Backloader M

 • Kuprinė Manfrotto Pro Light Backloader M

  Kodas: MB PL2-BP-BL-M
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +3
  Krepšio tipas
  Kuprinė
  Krepšio paskirtis
  Veidrodinis fotoaparatas, Video kamera, Bepilotis orlaivis
  Kompiuterio skyrius
  ~ 15"
  Kompiuterio skyriaus matmenys
  25 x 2.5 x 42 cm
  Krepšio išorės aukštis
  52.0 cm
  Krepšio išorės ilgis
  32.0 cm
  Krepšio išorės plotis
  26.0 cm
  Krepšio vidaus aukštis
  43.0 cm
  Krepšio vidaus ilgis
  27.0 cm
  Krepšio vidaus plotis
  16.0 cm
  Foto skyrius
  27 x 16 x 40 cm
  Tūris
  22.5 L
  Svoris
  1.89 kg
  Krepšio spalva
  Juoda
  Krepšio medžiaga
  Nailonas, sintetinis audinys

 • Kuprinė Manfrotto PRO Light Backloader M yra profesionalus foto krepšys, specialiai sukurtas užtikrinti neprilygstamą įrangos apsaugą, kad ji atitiktų bet kurio profesionalaus fotografo ar operatoriaus pageidavimus ir darbo eigą.

  PRO Light kuprinės pristato visiškai naują M-Guard™ apsaugos sistemą, specialiai sukurtą ir laboratoriškai patikrintą, kad būtų užtikrintas aukščiausias apsaugos ir atsparumo smūgiams lygis, ypač tose krepšio vietose, kur apsauga yra svarbiausia. M-Guard™ pertvaros yra pagamintos iš didelio tankio EVA putų, kurios užtikrina išskirtinį smūgių sugėrimą ir tuo pačiu pasižymi itin plonu profiliu. Be to, SAS-TEC, viskoelastinės atminties putos ir atsparumas smūgiams, duteikia kuprinės pagrindui struktūrinį tvirtumą. Papildomai saugai užtikrinti, plieninės vielos užtrauktukų traukiklius galima surakinti TSA pakabinama spyna, kad uždarytumėte pagrindinį skyrių.
     PRO Light Backloader turi saugų galinį priėjimą prie visiškai paminkštinto foto įrangos skyriaus su pritaikomu vidumi. Pagrindiniame skyriuje Backloader M talpina 2 - 3 pilnakadrius DSLR arba sisteminius fotoaparatus su gripu ir kelis objektyvus. Kilnojamos vidinės plokštės dėka kuprinės vidų galima pritaikyti skirtingiems poreikiams padalinant vidinę erdvę į 2 skyrius.

  Viršutinis prieigos taškas yra alternatyva norint pasiekti dažniausiai naudojamus fotoaparatus ar objektyvus. Priekyje yra kelių sekcijų skyrius, skirtas mažiems priedams ir asmeniniams daiktams laikyti, taip pat nešiojamojo kompiuterio dalis, kurioje telpa 15 colių nešiojamasis kompiuteris. Backloader turi dvipusę trikojo jungtį, skirtą kelioninio dydžio trikojams, reguliuojamą krūtinės diržą, kad būtų lengviau nešiotis, ir „DuoFace“ saulės ir lietaus uždangalą, kuris atstumia drėgmę ir atspindi saulės šviesą, kad įranga būtų vėsi ir sausa visą dieną.

  Kuprinė pagaminta iš vandeniui atsparaus RipStop nailono/poliesterio audinio su sutvirtintais siūlais, kad būtų pasiektas lengvo svorio, unikalios išvaizdos ir didelės talpos balansas. Duraflex® sagtys, YKK® užtrauktukai, hipalono sutvirtinimas, apvadai ir traukikliai daro pakuotę itin lengvą ir pakankamai tvirtą, kad atlaikytų intensyviausią naudojimą, kad būtų užtikrinta ilgalaikė apsauga dideliems įrangos kiekiams.   

 • Alternatyvios prekės

  Kuprinė Manfrotto Chicago 30
  Kodas: MB CH-BP-30
  16900