Prekių katalogas

Kuprinė Manfrotto Pro Light Frontloader M

 • Kuprinė Manfrotto Pro Light Frontloader M

  Kodas: MB PL2-BP-FL-M
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +3
  Krepšio tipas
  Kuprinė
  Krepšio paskirtis
  Veidrodinis fotoaparatas, Video kamera, Bepilotis orlaivis
  Kompiuterio skyrius
  ~ 15"
  Kompiuterio skyriaus matmenys
  26 x 2 x 44 cm
  Krepšio išorės aukštis
  52.0 cm
  Krepšio išorės ilgis
  33.0 cm
  Krepšio išorės plotis
  27.0 cm
  Krepšio vidaus aukštis
  43.0 cm
  Krepšio vidaus ilgis
  25.0 cm
  Krepšio vidaus plotis
  15.0 cm
  Foto skyrius
  25 x 15 x 43 cm
  Tūris
  24.5 L
  Svoris
  1.78 kg
  Krepšio spalva
  Juoda
  Krepšio medžiaga
  Nailonas, sintetinis audinys

 • Kuprinė Manfrotto PRO Light Frontloader M yra profesionalus foto krepšys, specialiai sukurtas užtikrinti neprilygstamą įrangos apsaugą, kad ji atitiktų bet kurio profesionalaus fotografo ar operatoriaus pageidavimus ir darbo eigą.

  Profesionaliems fotografams ir filmų kūrėjams, atliekantiems užduotis, krepšys, kurį nešiojasi ir kuris apsaugo jų įrangą, yra vienodai svarbus kūrybiniam procesui.
  PRO Light kuprinės pristato visiškai naują M-Guard™ apsaugos sistemą, specialiai sukurtą ir laboratoriškai patikrintą, kad būtų užtikrintas aukščiausias apsaugos ir atsparumo smūgiams lygis, ypač tose krepšio vietose, kur apsauga yra svarbiausia. M-Guard™ pertvaros yra pagamintos iš didelio tankio EVA putų, kurios užtikrina išskirtinį smūgių sugėrimą ir tuo pačiu pasižymi itin plonu profiliu. Be to, SAS-TEC, viskoelastinės atminties putos ir atsparumas smūgiams, duteikia kuprinės pagrindui struktūrinį tvirtumą. Papildomai saugai užtikrinti, plieninės vielos užtrauktukų traukiklius galima surakinti TSA pakabinama spyna, kad uždarytumėte pagrindinį skyrių.
     PRO Light Frontloader pasižymi dideliu visiškai paminkštintu skyriumi su pritaikomu vidumi, į kurį galima patekti iš priekio. Antrina prieiga iš šono leidžia greitai pasiekti dažniausiai naudojamą įrangą, kurioje gali tilpti pilnakadrė kamera su pritvirtintu 70–200 mm f/2.8 objektyvu su techninės priežiūros kišene vidiniame skydelyje svarbiems smulkiems priedams. Kuprinėje yra šoninis trikojo tvirtinimas, muitinės patikros taškui pritaikytas 15 colių nešiojamojo kompiuterio skyrius, reguliuojami krūtinės ir juosmens dirželiai, taip pat DuoFace saulės ir lietaus apsauga, apsauganti nuo drėgmės ir karščio. Priekyje yra skyrius su keliomis kišenėmis smulkiems priedams, kad galėtumėte greitai pasiekti visus darbo priedus. 

  Kuprinė sukurta taip, kad profesionali įranga būtų saugi, tuo pačiu užtikrinant optimalų komfortą net ir ilgai ją nešiojant. Diržų sistema ne tik tolygiai paskirsto svorį nuo pečių iki juosmens ir klubų, bet ir padidina pralaidumą orui per kontūruotą EVA tinklelį. Kuprinė pagaminta iš vandeniui atsparaus Ripstop nailono/poliesterio audinio su sutvirtintais siūlais, kad būtų pasiektas lengvo svorio, unikalios išvaizdos ir didelės talpos balansas.

  „Duraflex“ sagtys, YKK užtrauktukai, „Hypalon“ sutvirtinimas ir užtrauktukai paverčia kuprinę itin lengvą ir pakankamai tvirtą, kad atlaikytų intensyviausią naudojimą, kad būtų užtikrinta ilgalaikė apsauga dideliems įrangos kiekiams. kuprinėje taip pat rasite „DuoFace“ gaubtą nuo saulės / lietaus, kuris suteikia papildomą apsaugą esant atšiauriam orui ir atspindi saulės šviesą, išlaiko įrangą vėsią ir sausą visą dieną. 

 • Alternatyvios prekės

  27900
  31500 Sutaupykite 3600