Prekių katalogas

Kuprinė Manfrotto Street Slim

 • Kuprinė Manfrotto Street Slim

  Kodas: MB MS2-BP
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +3
  Krepšio tipas
  Kuprinė
  Krepšio paskirtis
  Sisteminis fotoaparatas, Veidrodinis fotoaparatas, Bepilotis orlaivis
  Kompiuterio skyrius
  ~ 14"
  Kompiuterio skyriaus matmenys
  25 x 1 x 35 cm
  Krepšio išorės aukštis
  43.0 cm
  Krepšio išorės ilgis
  29.0 cm
  Krepšio išorės plotis
  18.0 cm
  Krepšio vidaus aukštis
  29.0 cm
  Krepšio vidaus ilgis
  21.0 cm
  Krepšio vidaus plotis
  11.0 cm
  Foto skyrius
  25 x 19.5 x 10.5 cm
  Tūris
  12 L
  Svoris
  0.8 kg
  Krepšio spalva
  Tamsiai žalia
  Krepšio medžiaga
  Sintetinis audinys
 • Manfrotto Street Slim - tai kuprinė, kuri akimirksniu gali būti paversta iš į fotografavimo įrangą orientuotos kuprinės į gyvenimo būdo krepšį. Šiuolaikinis kuprinės urbanistinis dizainas puikiai dera su dinamiško kasdienio gyvenimo poreikiais. Street Slim kuprinė, skirta vidutinio dydžio kamerai kartu su nešiojamuoju kompiuteriu, yra puikus būdas apsaugoti savo įrangą, kai esate kelyje.

  Šiame paprastai naudojamame krepšyje yra didelė užtrauktuku užsegama viršutinė anga, skirta greitai prieigai, ir tvirtas, paminkštintas išimamas fotoaparato skyrius. Jis pakankamai erdvus, kad talpintų kamerą su pritvirtintu ilgo židinio objektyvu ir 2 papildomus objektyvus. Street Slim taip pat gali pritaikyti laikyti DJI Mavic Pro bepilotį orlaivį.

  Paminkštintame išimamame fotoaparato skyriuje yra visiškai nauja Manfrotto M-Guard™ apsaugos sistema. Pagaminta iš specialių didelio tankio EVA putų, ji užtikrina išskirtinį smūgius sugeriantį atsaką ir pasižymi itin plonu profiliu. Pritaikomi lankstūs skirtukai suteikia maksimalų universalumą, kad būtų galima visiškai apsaugoti fotoaparato įrangą ir maksimaliai išnaudoti erdvę. Yra specialus nuimamas paminkštintas nešiojamojo kompiuterio dėklas, kuriame telpa iki 14 colių nešiojamas kompiuteris, kurį galima pasiekti per viršų ir naudoti atskirai.

  Unikalaus dizaino dėka prieiga prie fotoaparato skyriaus gali būti keičiama iš priekio į galą: lengvai išimkite fotoaparato skyrių ir nešiojamojo kompiuterio dėklą ir akimirksniu perjunkite iš užpakalinės dalies į priekinę angą. Taip pat pakeiskite nešiojamojo kompiuterio dėklo padėtį. Kad daiktai būtų apsaugoti nuo drėgmės ir lietaus, Manfrotto Slim kuprinė yra pagaminta iš vandenį atstumiančios medžiagos. Dėl papildomos erdvės ir patogumo jis taip pat suderinamas su Street Crossbody išmaniojo telefono dėklu (parduodamas atskirai). 
   

 • Alternatyvios prekės

  8900
  9900 Sutaupykite 1000