Prekių katalogas

Kuprinė Manfrotto Advanced Active III

 • Kuprinė Manfrotto Advanced Active III

  Kodas: MB MA3-BP-A
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +3
  Krepšio tipas
  Kuprinė
  Krepšio paskirtis
  Sisteminis fotoaparatas, Veidrodinis fotoaparatas
  Kompiuterio skyrius
  ~ 14"
  Kompiuterio skyriaus matmenys
  21 x 1 x 35 cm
  Krepšio išorės aukštis
  46.0 cm
  Krepšio išorės ilgis
  29.0 cm
  Krepšio išorės plotis
  18.5 cm
  Krepšio vidaus aukštis
  42.0 cm
  Krepšio vidaus ilgis
  26.0 cm
  Krepšio vidaus plotis
  16.5 cm
  Foto skyrius
  24 x 14 x 11 cm
  Tūris
  13 L
  Svoris
  1.03 kg
  Krepšio spalva
  Juoda
  Krepšio medžiaga
  Sintetinis audinys
  Komplektacija
  krepšys, lietaus uždanga
 • Manfrotto Advanced Active III , tai kasdieninė fotoaparato ir nešiojamojo kompiuterio kuprinė fotografavimo reikmenims ir asmeniniams daiktams nešti. Manfrotto Advanced Active III sukurta tiek DSLR, tiek sisteminiams fotoaparatams, tiek nešiojamam kompiuteriui. Aktive kuprinės viršuje yra speciali vieta asmeniniams daiktams laikyti, o apatiniame skyriuje – fotografavimo reikmenys su greita prieiga priekyje. Jos erdviame viduje telpa DSLR arba sisteminis fotoaparatas su 3 objektyvais.

  Paminkštintame fotoaparato skyriuje yra visiškai nauja Manfrotto M-Guard™ apsaugos sistema, pagaminta iš specialių didelio tankio EVA putų, kurios užtikrina išskirtinį smūgius sugeriantį atsaką ir pasižymi itin plonu profiliu. Pritaikomi lankstomi skirtukai suteikia maksimalų universalumą, kad būtų galima visiškai apsaugoti fotoaparato įrangą ir maksimaliai išnaudoti erdvę. Viršutiniame skyriuje taip pat yra daug vietos asmeniniams daiktams, įskaitant nešiojamojo kompiuterio skyrių, kuriame telpa iki 14 colių nešiojamasis kompiuteris.

  Šis krepšys pasižymi išskirtiniu universalumu. Nuėmus apsaugines pertvaras, viršutinis ir apatinis skyriai gali būti sujungti ir tapti viena didele erdve. Prie kuprinės galite prisegti savo kompaktišką trikojį, pvz., mėgstamą Joby Gorillapod su šoniniu dirželiu, o paminkštinti pečių dirželiai kartu su reguliuojamais krūtinės dirželiais užtikrina maksimalų nešiojimo komfortą ir svorio paskirstymą.

  Visas išorinis audinys yra impregnuotas, todėl kuprinė yra atspari vandeniui, kurį, esant nepalankioms oro sąlygoms, gali dar labiau sustiprinti pridedamu lietaus uždangalu. 

 • Alternatyvios prekės

  Kuprinė Gitzo Légende
  Kodas: GCB LG-BP
  25900
  11300 - 16900
  18900
  8900