Prekių katalogas

Kuprinė Think Tank BackStory 15

 • Kuprinė Think Tank BackStory 15

  Kodas: 116741
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Garantinis laikotarpis
  24 mėn.
  Krepšio tipas
  Kuprinė
  Krepšio paskirtis
  Veidrodinis fotoaparatas, Video kamera, Bepilotis orlaivis
  Kompiuterio skyrius
  ~ 16"
  Kompiuterio skyriaus matmenys
  26 x 2.5 x 40 cm
  Krepšio išorės aukštis
  50.0 cm
  Krepšio išorės ilgis
  28.0 cm
  Krepšio išorės plotis
  19.0 cm
  Krepšio vidaus aukštis
  43.0 cm
  Krepšio vidaus ilgis
  27.0 cm
  Krepšio vidaus plotis
  13.3 cm
  Svoris
  1.63 kg
  Krepšio spalva
  Pilka
  Krepšio medžiaga
  Nailonas, sintetinis audinys
 • Kuprinė ThinkTank BackStory 15 sukurta taip, kad taptų jūsų pagrindiniu krepšiu, nesvarbu, kiek reiktų pasiimti įrangos. Jos erdvus pagrindinis skyrius yra paminkštintas, kad apsaugotų jūsų jautrią įrangą, o komplekte yra reguliuojamų ir nuimamų pertvarų rinkinys, todėl galite pritaikyti išdėstymą, kad jis atitiktų jūsų įrangą, net jei jūsų vežama įranga kiekvienoje kelionėje kinta. Galite lengvai nešiotis kelis fotoaparato korpusus su pritvirtintais objektyvais, taip pat papildomus objektyvus, blykstes, išorinius diskus ir kitus būtiniausius daiktus arba pasiimti su savimi mėgstamą mini droną. Prieiga prie skyriaus yra iš galo, kad būtų užtikrintas maksimalus saugumas, su viršutiniu prieigos dangteliu, leidžiančiu paimti mėgstamą fotoaparatą ir objektyvą ir užfiksuoti vieną iš milijono kadrą, kai jis netikėtai pasirodo. Trys vidinės tinklinės kišenės su užtrauktuku užtikrina laidų, kortelių ir baterijų saugumą.

  Minimalistinė BackStory 15 išorė slepia daugiau vietos, nei galėtumėte pagalvoti iš pirmo žvilgsnio. Gilioje priekinėje kišenėje yra mažesnių asmeninių daiktų laikikliai su kišenėmis didesniam 16 colių nešiojamam kompiuteriui ir 10 colių planšetiniam kompiuteriui. Ištraukiamais dirželiais galima tvirtinti trikojį arba vienkojį stovą. Nedidelė šoninė kišenėlė puikiai tiks vandens buteliukui, o kitoje mikropluoštu išklotoje kišenėje be įbrėžimų tilps telefonas ar akiniai nuo saulės.

  Šis krepšys yra naudingas visų rūšių profesionalams, įskaitant fotografus, operatorius, garso inžinierius ir net dronų pilotus. 
   

 • Alternatyvios prekės