Prekių katalogas

Sony E PZ 18-105 mm F4 G OSS papildoma +1 metų garantija

 • Sony E PZ 18-105 mm F4 G OSS papildoma +1 metų garantija

  Kodas: SELP18105G
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Objektyvo tipas
  Plačiakampis / Zoom, Standartinis / Zoom
  Objektyvo jungtis
  Sony E / APS-C
  Vaizdo stabilizavimas
  Taip
  Fokusavimo sistema
  Automatinė / rankinė
  Garantinis laikotarpis
  24 mėn.
  Židinio nuotolis
  18-105 mm
  Diafragmos reikšmė (maks. / min.)
  F4.0 / F22
  Diafragmos lapeliai
  7 suapavalinti
  Optinė konstrukcija (elementai / grupės)
  12 / 16
  Matymo kampas
  76°–15°
  Fokusavimo būdas
  Vidinis
  Minimalus fokusavimo atstumas
  0.45 m
  Filtro diametras
  72 mm
  Matmenys (diametras / ilgis)
  78.0 mm / 110.0 mm
  Svoris
  427 g

 • G serijos objektyvu Sony E PZ 18–105 mm F4 G OSS su 6x motorizuotu priartinimu aparatams su E tipo jungtimi galite fiksuoti puikios kokybės nuotraukas ir filmus. Didelė diafragma išlaikoma ties F4 nuo 18 mm plačiakampio iki 105 mm vidutinio diapazono teleobjektyvo režimo, o puiki raiška ir kontrastas išlaikomi visame vaizde. Svirtimi ir žiedu ant objektyvo sureguliuosite priartinimo greitį aparatą tvirtai laikant rankose.

   
  Jei fotografuojant reikia keisti objektyvus, tai gali jus išblaškyti ir pabloginti vaizdo kokybę. Nesvarbu, ar fotografuojate, ar filmuojate, šio aukštos kokybės G serijos objektyvo 18–105 mm (viso kadro atitikmuo = 27–157,5 mm) priartinimo diapazono ir kokybės tikrai pakaks daugeliui fotografavimo aplinkybių, o sklandžiai veikiantis motorizuotas priartinimas suteiks dar daugiau galimybių.
   
  Priartinimo greitis yra lengvai reguliuojamas priartinimo svirtimi ant objektyvo cilindro arba priartinimo žiedu, todėl galite patogiai reguliuoti priartinimą tuo pat metu tvirtai ir stabiliai išlaikydami aparatą rankose. Tai gali būti tikru privalumu norint aparatą laikyti tolygiai ir stabiliai, ypač, kai filmuojate. G serijos objektyvai žinomi dėl galimybės sukurti nuostabius ir tolygius fono „bokeh“ efektus. Galimybę kurti tolygius ir natūraliai išryškintus vaizdus iš dalies užtikrina ir 7 plokštelių apskrita diafragma. Tolygus fono defokusavimas vaizduose padeda itin gerai išryškinti sufokusuotą objektą ir sukurti bene trimatį įspūdį.
   
  Integruotasis optinis „SteadyShot“ vaizdo stabilizavimas kompensuoja kameros sujudinimus, dėl kurių aparatą laikant rankose vaizdas gali susilieti. Ryškius, aiškius vaizdus naktį ar patalpose esant prastam apšvietimui galite užfiksuoti nedidindami ISO jautrumo ir nesijaudindami dėl triukšmų.
 • Alternatyvios prekės

  Sony E 18-135mm F3.5-5.6 OSS
  Kodas: SEL18135.SYX
  52900
  86800