Objektyvas Sony FE 400 mm F2.8 GM OSS

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: SEL400F28GMA
  1219900
  Į krepšelį 

  Pažangus „G Master“ F2.8 superteleobjektyvas

  Objektyvo tipas
  Tele
  Objektyvo jungtis
  Sony E / FF
  Vaizdo stabilizavimas
  Taip
  Fokusavimo sistema
  Automatinė / rankinė
  Garantinis laikotarpis
  24 mėn.
  Židinio nuotolis
  400 mm
  Diafragmos reikšmė (maks. / min.)
  F2.8 / F22
  Diafragmos lapeliai
  11
  Optinė konstrukcija (elementai / grupės)
  23 / 17
  Matymo kampas
  6°10
  Fokusavimo būdas
  Vidinis
  Minimalus fokusavimo atstumas
  2.7 m
  Matmenys (diametras / ilgis)
  158.1 x 359 mm
  Svoris
  2895 g
  Komplektacija
  Gaubtas ALC-SH155; Priekinis objektyvo dangtelis: Pridedamas galinis objektyvo dangtelis ALC-R1EM; Tvirtas dėklas; Objektyvo dirželis; Dėklo dirželis
 •  
  Pažangus „G Master“ F2.8 superteleobjektyvas

  Projektuojant šį superteleobjektyvą su didele diafragma, pasitelkta daugybė pažangiausių „Sony“ technologijų, todėl jis pasižymi itin didele sparta, išskirtine „G Master“ raiška ir „bokeh“ efektu, jau nekalbant apie profesionalų valdymą ir patikimumą. Be to, SEL400F28GM yra itin lengvas superteleobjektyvas, užtikrinantis neprilygstamas fotografavimo galimybes, telpančias delne. 
   
  Naujieji XD (ypač dinamiški) linijiniai varikliai yra galingesni už tradicinius, todėl iki 5 kartų pagerėja2 judančių objektų sekimo charakteristikos naudojant ir dabartinį, ir būsimą fotoaparato korpusą. Du nauji varikliai ir algoritmai tyliai nustato objektyvo didelio židinio lęšių grupę greičiau bei tiksliau nei kada nors. Pažangaus kameros korpuso viso greičio savybes galima naudoti fiksuojant dinamiškas sporto rungčių ar laukinės gamtos akimirkas. Griežti projektavimo standartai užtikrina puikią raišką iki pat vaizdo kraštų. Trys fluorito elementai sumažina chromatinę aberaciją. Sferinė aberacija kruopščiai kontroliuojama projektavimo ir gamybos etapais siekiant didžiausios įmanomos „bokeh“ efekto kokybės. Palaikomi optiniai itin efektyvūs 1,4x ir 2,0x teleobjektyvų keitikliai3, užtikrinantys puikią raišką ir kontrastą net ir nustačius 800 mm. Novatoriška optinė konstrukcija, apimantis tris fluorito elementus, sumažina elementų skaičių objektyvo cilindro priekyje, todėl jis sveria vos 2895 gramus (102,2 uncijos). Svorį sumažina ir patvarūs komponentai iš magnio lydinio. Ypač lengva ir patogu nešioti, o ideali pusiausvyra užtikrina spartų ir paprastą naudojimą fotografuojant tiek rankose, tiek ant vienakojo. Dulkėms ir drėgmei atspari konstrukcija užtikrina patikimumą fotografuojant lauke nepalankiomis sąlygomis. Objektyvo cilindro išorė, trikojo laikiklis ir vidiniai cilindro komponentai iš patvaraus magnio lydinio padidina patvarumą sumažindami bendrą svorį. Priekinis objektyvo elementas padengtas fluoro danga, kuri užtikrina jo švarą ir leidžia lengviau nuvalyti nešvarumus bei pirštų atspaudus. Nuolatinis DMF leidžia įjungti rankinį fokusavimą pasukant fokusavimo žiedą, net ir fotografuojant AF-C režimu. Įtrauktas optinis vaizdo stabilizavimas, o naujojo  režimo nustatymo modernus algoritmas užtikrina optimalų stabilizavimą fiksuojant sporto varžybų akimirkas ir supaprastina komponavimą. Keturi fokusavimo užlaikymo mygtukai ir fokusavimo žiedas su tiesinio atsako MF padidina universalumą.