Prekių katalogas

Sony FE 24mm F2.8 G + papildoma 1-erių metų garantija.

 • Sony FE 24mm F2.8 G + papildoma 1-erių metų garantija.

  Kodas: SEL24F28G.SYX
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Objektyvo tipas
  Plačiakampis
  Objektyvo jungtis
  Sony E / FF
  Fokusavimo sistema
  Automatinė / rankinė
  Atsparumas aplinkos dirgikliams
  Atsparus drėgmei ir dulkėms
  Garantinis laikotarpis
  24 mėn.
  Židinio nuotolis
  24 mm
  Diafragmos reikšmė (maks. / min.)
  F2.8 / F22
  Diafragmos lapeliai
  7
  Optinė konstrukcija (elementai / grupės)
  8 / 7
  Matymo kampas
  84°
  Fokusavimo būdas
  Vidinis
  Minimalus fokusavimo atstumas
  0,24m (AF), 0,18m (MF)
  Filtro diametras
  49 mm
  Matmenys (diametras / ilgis)
  68 x 45 mm
  Svoris
  162 g
  Komplektacija
  ObjektyvasGaubtas (modelis): ALC-SH165Priekinis objektyvo dangtelis: ALC-F49SGalinis objektyvo dangtelis: ALC-R1EM
 • Plačiakampis fiksuoto židinio objektyvas Sony FE 24 mm F2.8 G pasižymi G serijos kokybišku vaizdu ir gražiu „bokeh“ efektu – visa tai telpa kompaktiškoje konstrukcijoje, kurią patogu valdyti. Šis patogus neštis objektyvas puikiai tinka fiksuoti gražius vaizdus plačiu kampu. Greitas, tikslus ir tylus AF tobulai tinka ir fotografuoti, ir filmuoti – nepraleisite svarbiausių akimirkų.

  Mechaninė konstrukcija leidžia maksimaliai išnaudoti pažangią optinę sistemą, kurią sudaro trys efektyviai išdėstyti asferiniai objektyvo elementai ir trumpas flanšo fokalinis nuotolis, kuriuo pasižymi beveidrožiai sisteminiai fotoaparatai, leidžia realizuoti neįtikėtiną kompaktiškumą ir mažą svorį – tik 162 g (5,8 unc.). Objektyvas puikiai tinka fotografuoti peizažus, daryti momentines nuotraukas ar filmuoti naudojant gimbalą arba fiksuoti asmenukes naudojant platų matymo kampą. Mobilumą užtikrina kompaktiška konstrukcija, tinkanti tiek viso kadro, tiek APS-C korpusams. 


  Aukštos kokybės vaizdą užtikrina pažangi optinė konstrukcija, kurioje naudojami trys asferiniai elementai ir vienas ED (itin mažos dispersijos) stiklo elementas, atkuriantys didelę raišką ir sumažinantys chromatinę aberaciją visose vaizdo srityse. Asferiniai elementai kompensuoja įvairias aberacijas, todėl visa vaizdo sritis atkuriama didele raiška, netgi naudojant plačiausią diafragmą su mažu lauko gyliu. ED stiklo elementas sumažina chromatinę aberaciją ir efektyviai sumažina spalvinį iškraipymą, kuris labiau tikėtinas vaizdo pakraščiuose. 

  Du linijiniai varikliai užtikrina greitą ir tikslų AF – puikus sekimas leidžia maksimaliai padidinti korpuso našumą, kad nepraleistumėte svarbiausių akimirkų gatvėje ir panašiai. Dėl greito, tikslaus ir tylaus AF bei puikaus AF sekimo jis puikiai tiks ir filmuoti, ir fotografuoti. 

  Dėl minimalaus fokusavimo atstumo, siekiančio 24 cm (AF) / 18 cm (MF), užtikrinami nepriekaištingi rezultatai fiksuojant stambiu planu. Fotografuojant stambiu planu, objektas labiau patraukia dėmesį, nes fonas suliejamas. Dėl plataus 24 mm matymo kampo objektyvas taip pat tobulai tinka fiksuoti asmenukes naudojant pritaisytą gimbalą ar rankenėlę. 
   

 • Alternatyvios prekės

  132900
  140900 Sutaupykite 8000
  24900