Prekių katalogas

Sony FE 70-200 mm F4 G OSS +100Eur nuolaida + papildoma 1-erių metų garantija.

 • Sony FE 70-200 mm F4 G OSS +100Eur nuolaida + papildoma 1-erių metų garantija.

  Kodas: SEL70200G.AE
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Objektyvo tipas
  Tele / Zoom
  Objektyvo jungtis
  Sony E / FF
  Vaizdo stabilizavimas
  Taip
  Fokusavimo sistema
  Automatinė / rankinė
  Atsparumas aplinkos dirgikliams
  Atsparus drėgmei ir dulkėms
  Garantinis laikotarpis
  24 mėn.
  Židinio nuotolis
  70 - 200 mm
  Diafragmos reikšmė (maks. / min.)
  F4.0 / F22
  Diafragmos lapeliai
  9 suapavalinti
  Optinė konstrukcija (elementai / grupės)
  15 / 21
  Matymo kampas
  34°-12°
  Fokusavimo būdas
  Vidinis
  Minimalus fokusavimo atstumas
  1-1.5 m
  Filtro diametras
  72 mm
  Matmenys (diametras / ilgis)
  80.0 mm / 175.0 mm
  Svoris
  840 g
 • Idealus priartinimo diapazonas puikiai tiks gamtos, sporto ir kitoms nuotraukoms, kai reikia didesnio nei vidutinio priartinimo diapazono. Vaizdo ryškumas bus išlaikytas iki pat kraštelių nuo 70 mm iki 200 mm. Objektyvas tinka kompaktiniams viso kadro aparatams su E tipo jungtimi, pvz., α7. Kadangi tai G serijos objektyvas, juo galite sukurti tolygius, kreminius fono „bokeh“ efektus.


  Moderniausia optinė įranga kompaktiškame, lengvame objektyve su fiksuota F4 maksimalia diafragma suteikia galimybę fiksuoti įspūdingus, išskirtinės kokybės vaizdus, kuriais G serijos objektyvai ir gali pasigirti. G serijos objektyvai yra pagaminti siekiant išplėsti galimybes, todėl kiekvienas jų tikrinamas atskirai, kad visi objektyvai atitiktų aukščiausius vaizdo kokybės ir kūrybinio valdymo standartus. Aukštos kokybės AA (patobulinti asferiniai) elementai, itin mažos dispersijos stiklas ir AR nanodalelių danga kartu su modernia optine įranga užtikrina didesnę raišką per visą vaizdą bet kokiu židinio nuotoliu. 9 lapelių apskrita diafragma išplečia objektyvo išraiškos galimybes ir padeda išgauti jaudinančius fono „bokeh“ efektus išlaikant natūralias šviesias sritis.

  Greitas ir tikslus fokusavimas naudojant dvigubus linijinius variklius. Tylus ir sklandus fokusavimo mechanizmo veikimas puikiai tinka kuriant filmus, fiksuojant greitą veiksmą arba greitai ir dažnai keičiant fokusavimo objektą. Panaudojus vidinę fokusavimo grupę vietoj judančio priekinio objektyvo elemento konstrukcija tapo kompaktiška, o prie jos lengva priderinti tokius priedus kaip objektyvų gaubtus ir poliarizavimo filtrus.