Prekių katalogas

TAMRON 20mm f/2.8 Di III OSD M1:2 Sony FE

 • TAMRON 20mm f/2.8 Di III OSD M1:2 Sony FE

  Kodas: T2028FE
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Objektyvo tipas
  Plačiakampis
  Objektyvo jungtis
  Sony E / FF
  Fokusavimo sistema
  Automatinė / rankinė
  Atsparumas aplinkos dirgikliams
  Atsparus drėgmei ir dulkėms
  Garantinis laikotarpis
  24 mėn.
  Židinio nuotolis
  20 mm
  Diafragmos reikšmė (maks. / min.)
  F2.8 / F22
  Diafragmos lapeliai
  7 suapavalinti
  Optinė konstrukcija (elementai / grupės)
  10 / 9
  Matymo kampas
  94°30'
  Fokusavimo būdas
  Vidinis
  Minimalus fokusavimo atstumas
  0.11 m
  Filtro diametras
  67 mm
  Matmenys (diametras / ilgis)
  73.0 / 64.0 mm
  Svoris
  220 g
 • Tamron 20mm f / 2.8 Di III OSD M1: 2 yra specialiai sukurtas Sony sisteminėms kameroms (E / FE tvirtinimas) ir turi greitą bei tylų automatinį fokusavimą, kuris idealiai tinka fotografuoti ir filmuoti. Tai taip pat palaiko specialius „Sony“ fokusavimo būdus: „Fast Hybrid AF“ (jungtinis kontrasto ir fazės aptikimo fokusavimas) ir „Eye AF“ (automatinis fokusavimas į objekto akis). Tiesioginis rankinis fokusavimas (DMF) leidžia greitai pakeisti rankinį fokusavimą, nekeičiant fokusavimo metodo. 


  Siekiant užtikrinti aukščiausią įmanomą vaizdo kokybę esant pilnai diafragmai ir sumažinti aberacijas, naudojamas kruopščiai parinktas asferinių lęšių ir mažos dispersijos (LD) stiklo lešių derinys. Tamron 20mm f / 2.8 Di III OSD M1: 2 taip pat suderinamas su „Sony“ automatine objektyvo korekcija, ištaisančia visus likusius vaizdo iškraipymus. Pažangi „Tamron“ plačiajuosčio atspindžio danga (BBAR) taip pat efektyviai sumažina šešėlius ir šviesos atšvaitus bei garantuoja aukšto kontrasto ir skaidrumo vaizdus net sudėtingose ​​apšvietimo situacijose, tokiose kaip mažai saulės, prožektoriai koncertų metu ir motyvai su atspindinčiomis detalėmis. 

  Nepaisant aukšto optinio efektyvumo, Tamron 20mm f / 2,8 Di III OSD M1: 2 yra mažas ir lengvas plačiakampis objektyvas, puikiai tinkantis sisteminės kameros korpusui. Be to, konstrukcija yra atspari oro sąlygoms dėl guminių tarpiklių, kurie neleidžia drėgmei ir dulkėms prasiskverbti į korpusą. Kitaip tariant - nereikia jaudintis dėl objektyvo, jei jus užklumpa lietaus dušas! Kitas pranašumas yra fluoro danga priekiniame elemente. Jis atstumia vandens lašus, nešvarumus ir aliejų bei palengvina valymą. 
   

 • Alternatyvios prekės

  Zeiss Loxia 2.8/21
  Kodas: ZL21 28
  155000