Prekių katalogas

TAMRON 70-300MM F/4.5-6.3 DI III RXD SONY FE

 • TAMRON 70-300MM F/4.5-6.3 DI III RXD SONY FE

  Kodas: 114800
  37800
  44700 Sutaupykite 6900
  Pasiūlymas galioja iki 2024-04-30
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Objektyvo tipas
  Tele / Zoom
  Objektyvo jungtis
  Sony E / FF
  Fokusavimo sistema
  Automatinė
  Atsparumas aplinkos dirgikliams
  Atsparus drėgmei ir dulkėms
  Garantinis laikotarpis
  24 mėn.
  Židinio nuotolis
  70 - 300 mm
  Diafragmos reikšmė (maks. / min.)
  F4.5 - 6.3 / F22 - 32
  Diafragmos lapeliai
  7 suapavalinti
  Optinė konstrukcija (elementai / grupės)
  15 / 10
  Fokusavimo būdas
  Vidinis
  Minimalus fokusavimo atstumas
  0.8 m
  Filtro diametras
  67 mm
  Matmenys (diametras / ilgis)
  148 / 77 mm
  Svoris
  545 g
 • Tamron turi daugybę populiarių teleobjektyvų, kurių židinio nuotolis yra iki 300 mm ir skirtų DSLR fotoaparatams. Dabar pristato naująjį 70–300 mm F4.5–6.3. Tai pirmasis modelis, sukurtas Sony viso kadro beveidrodiniams fotoaparatams ir yra mažiausias bei lengviausias pasaulyje teleobjektyvas, skirtas Sony E-Mount tvirtinimo sistemai.
  Teleobjektyvas puikiai tinka priartėti prie fotografuojamų objektų. Ir nesvarbu, ar esate laimingas entuziastas, arba užkietėjęs profesionalus fotografas. Tai universalus objektyvas, tinkamas įvairiausioms fotografavimo sritims: sportui, laukinei gamtai ar portretams. Tačiau daugelis teleobjektyvų gali būti gana dideli ir gremėzdiški. Su Tamron naujuoju teleobjektyvu tai liko praeityje. Naujasis objektyvas sukurtas, kad fotografai visur galėtų mėgautis teleobjektyvo naudojimo paprastumu. Jis sveria tik 545 g, bet sugeba užtikrinti stulbinančią vaizdo kokybę.
  Objektyvo konstrukciją sudaro 15 elementų 10-yje grupių. LD (mažo išsklaidymo) objektyvo elementas mažina ašines chromatines ir kitas aberacijas. Tamron BBAR (plataus diapazono apsauga nuo atspindžių) danga yra gerai žinoma dėl savo puikių saugančių nuo atspindžių savybių, kurios užtikrina puikias optines charakteristikas. Naujasis objektyve panaudotas toks pats 67mm filtro skersmuo kaip ir kituose Tamron serijos viso kadro beveidrodiniams fotoaparatams skirtuose objektyvuose.
  Sandarikliai naudojami objektyvo jungtyje ir kitose kritinėse vietose, kad būtų galima išvengti drėgmės ir dulkių patekimo į objektyvo vidų. Ši savybė užtikrina papildomą apsaugos lygį fotografuojant lauke sudėtingoms oro sąlygoms. Automatinio fokusavimo (AF) sistemoje panaudotas išskirtinai tylus RXD žingsninis variklis, o pati sistema yra suderinama su daugeliu Sony fotoaparato funkcijų, įskaitant su korpuse sumontuota vaizdo stabilizavimo sistema, akių aptikimo AF, tiesioginiu rankiniu fokusavimu (DMF) ir greitu hibridiniu AF.

  Pagrindiniai techniniai duomenys:
  • Mažiausias pasaulyje teleobjektyvas, skirtas Sony E-mount tvirtinimo sistemai, kompaktiškas ir lengvas (545 g)
  • Puikios optinės charakteristikos ir stulbinanti vaizdo kokybė
  • Greitas automatinis fokusavimas
  • Suderinamas su įvairiomis Sony fotoaparato funkcijomis
  • Filtro dydis (67 mm) atitinka kitų Tamron objektyvų, skirtų Sony E, filtro skersmenį