Prekių katalogas

Trikojis stovas Manfrotto Befree GT

 • Trikojis stovas Manfrotto Befree GT

  Kodas: MKBFRTA4GT-BH
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Stovo tipas
  Kelioninis
  Stovo konstrukcija
  Atbula
  Galvutės tipas
  Rutulinė
  Medžiaga
  Aliuminis
  Stovo spalva
  Juoda
  Maksimali apkrova
  10.0 kg
  Kojų užraktų tipas
  Veržiamas
  Tvirtinimo plokštelės tipas
  200PL, 200PL Pro
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +8
  Galva komplekte
  MH496-BH
  Svoris
  1.85 kg
  Suskleisto stovo ilgis
  43.0 cm
  Maksimalus aukštis
  164.0 cm
  Minimalus aukštis
  43.0 cm
  Darbinis aukštis
  140.0 cm
  Panoraminis judėjimas
  360°
  Šoninis pasvyrimas
  90° / +40°
  Pasvyrimas atgal / į priekį
  90° / +40°
  Sekcijų skaičius / diametras
  4 / 26, 22.5 19, 15.5 mm
  Kojų pasvyrimo kampas
  22°, 54°, 89°
  Stovo jungtis
  1/4"
  Gulsčiukas
  Ne
  Komplektacija
  Stovas, krepšys
  Kilmės šalis
  Italija

 • Naujasis Manfrotto "Befree GT" kelioninis trikojis atitinka aukščiausius profesionalių fotografų, kurie nori pasiekti maksimalų našumą, net keliaujant, lūkesčius. Naujasis ergonomiškas dizainas, paveldėtas iš "Befree Advanced", taip pat suteikia išskirtinai sklandų naudojimą. Tai puikus mobilumo ir įspūdingo stabilumo derinys, sulankstomas iki 43 cm, bet užtikrinantis nepriekaištingą įrangos iki 10 kg veikimą.
   
  Stovas pasižymi naujais veržiamais kojų užraktais - BeFree Advanced M-Lock. Tai visiškai nauja stovo kojų fiksavimo sistema, sukurta siekiant patenkinti visus klajojančius fotografus, kurie ieško greito, paprasto naudoti ir kompaktiško sprendimo.
   
  Trikoijis turi naujas ergonomiškas, sumaniai išdėstytas kojų kampo svirtis, leidžiančias tiek dešiniarankius, tiek kairiarankius fotografus intuityviai keisti fotografavimo perspektyvas. Stovai turi naują galingą, centrinį mazgą, skirtą maksimaliam stabilumui bet kokioje vietovėje, bet tuo pačiu metu pakankamai kompaktišką, kad galėtų puikiai tilpti į bet kurį krepšį. Mazgas praturtintas Easy Link jungtimi, puikiai tinkančia tvirtinti priedus, kurie daro kadrus unikalius ir nepamirštamus, o įmontuotas kablys naudingas kabinti papildomą svorį ant trikojo.

  Befree GT komplektuojamas su Manfrotto Advanced 496 aliuminio rutuline galva, žymiai išaugusia nei 494 Ji pasižymi tuo pačiu praktiškumu, bet didesniu našumu. Galvutė turi įrengtas tris nepriklausomas valdymo svirtis: pagrindinė rankenėlė sferiniam valdymui, atskira rankenėlė panoraminiam valdymui, puikiai tinka svaiginančioms kraštovaizdžio nuotraukoms, ir nauja integruota trinties valdymo rankenėlė, kuri veikia rutulio įtampą ir leidžia subalansuoti įrangą.
   
  Be to, galva turi naują, unikalaus dizaino plokštelę 200PL-PRO, suderinamą su labiausiai paplitusiomis galvų jungtimis: Manfrotto RC2 ir Arca-Swiss. Bet kuris fotografas dabar gali sklandžiai pakeisti galvą, nesijaudindamas dėl plokštelės.
   
  Fotografavimas su Befree GT stovu, suteikia profesionaliems fotografams laisvę išreikšti savo individualumą ir sukurti išskirtines nuotraukas, žinant, kad jie yra palaikomi profesionaliu sprendimu, kuris niekada jų nenuvils.

  Visa kolekcija

 • Alternatyvios prekės

  16900
  18900 Sutaupykite 2000
  65900
  75000 Sutaupykite 9100