Prekių katalogas

Fotoaparatas Sony ZV-1M2

 • Fotoaparatas Sony ZV-1M2

  Kodas: ZV1M2BDI.EU
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Fotoaparato tipas
  Kompaktinis
  Maksimali vaizdo raiška
  5472 x 3648
  Efektyvūs vaizdo taškai
  20 mln. taškų
  Vaizdo jutiklio dydis
  ~ 13.2 x 8.80 mm ( 1.0" )
  Garantinis laikotarpis
  24 mėn.
  Fokusavimo sistema
  Automatinė / rankinė
  Maksimalus užrakto greitis
  1/32000 s
  Užrakto sparta
  24 kadrai /s
  Maks. filmavimo raiška
  4K (3840 x 2160) 30 k/s
  Ekrano tipas
  Paverčiamas, lietimui jautrus ekranas
  Ekrano dydis / raiška
  7.5 cm / 921 600 taškų
  ISO jautrumas
  125 - 12 800
  Židinio nuotolis
  6.9 - 17.6 mm
  Židinio nuotolio atitikmuo
  18 - 50 mm
  Maks. diafragmos reikšmė
  F1.8 - 4.0
  Laikmena
  SD/SDHC/SDXC
  USB / HDMI
  USB Type-C / Micro HDMI
  Maitinimo šaltinis
  Ličio jonų akumuliatorius NP-BX1
  Maitinimo elemento ekspl. trukmė CIPA sąlygomis
  ~ 290 kadrų
  Matmenys
  10.55 x 6 x 4.67 cm
  Svoris
  266 g
 • Sukurtas ir sukurtas nerūpestingam ir dau pastangų nereikalaujančiam kūrimui, Sony ZV-1 II teikia aukštos kokybės turinį kompaktiškame korpuse, kurį lengva valdyti.

  naujas ZV-1 II objektyvas pasižymi 18–50 mm židinio ekvivalentu, praplėčiančiu turinio kūrėjų darbo "rėmus". Elegantiška ir lengva, kamera idealiai tinka filmuoti viena ranka, taip pat galima filmuotis su mažomis žmonių grupėmis atsukus ektraną. Atnaujintas automatinis fokusavimas turi daugybę veido atpažinimo funkcijų, užtikrinančių, kad visi būtų sufokusuoti. Naujasis objektyvo židinio nuotolis puikiai tiks ir siauruose interjeruose arba kaip dinamiškas kasdienių scenų akcentas.

  Viduje ZV-1 II turi keletą pažįstamų atributų: 20.1 mln. taškų 1 colio Exmor RS sudėtinį CMOS jutiklį ir BIONZ X vaizdo procesorių, kuris užtikrina įspūdingai greitą veikimą, ISO jautrumą nuo 125 iki 12 800 vaizdo įrašams ir nuotraukoms ir didelį „bokeh“ procesorių. Procesorius naudoja realiojo laiko akių AF ir realiojo laiko sekimo funkcijas, kad būtų galima greitai ir tiksliai fokusuoti ir sekti objektą, kartu su aktyvaus režimo vaizdo stabilizavimu, kad filmuota medžiaga būtų stabili ir sumažintas fkameros drebėjimas.  Šoninis atlenkiamas 3 colių jutiklinis ekranas leidžia lengvai komponuoti ir valdyti kamerą, nes rankiniai ir automatiniai valdikliai pasiekiami po ranka. Fotoaparate yra automatinių specialių funkcijų rinkinys, pvz., Touch AE, Touch Tracking, Touch Focus ir Touch Užraktas. ZV-1 II taip pat turi gaminio demonstravimo nustatymą, fono defokusavimo funkciją, švelnios odos efektą ir veido pirmumo automatinę ekspoziciją.

  Geresnį turinį lengviau sukursite naudojant kameros Cinematic Vlog nustatymą, lėto ir greito fotografavimo režimą bei išmanųjį integruotą mikrofoną. „Cinematic Vlog“ nustatymas suaktyvina fiksuotą 2,35:1 formato santykį ir 24 kadrų per sekundę kadrų dažnį, o taip pat siūlo „Išvaizdos“ ir „Nuotaikos“ pasirinkimą, kad patobulintų vaizdo estetiką. Lėtas ir greitas režimas leidžia reguliuoti kadrų dažnį kameroje iki 5 kartų lėčiau ir 60 kartų greičiau viename paprastame ekrane. Integruotas trijų kapsulių mikrofonas yra daugiakryptis ir, kai naudojamas automatiniu režimu, naudoja fotoaparato veido ir objektų atpažinimo programinę įrangą, kad pasirinktų geriausią mikrofono kryptį. 3,5 mm mikrofono lizdas ir kelių sąsajų lizdas leidžia suderinti su išoriniais mikrofonais, o kameroje eantis triukšmų slopintuvas, užtikrinana aiškų garsą, kai filmuojate lauke. Palaikomas išplėstinis UHD 4K vaizdo įrašymas 30p raiška, o USB-C prievadas gali būti naudojamas įrašymui kraunant arba, jei pageidaujama, kartu su išoriniu įrašymo įrenginiu ar monitoriumi.

 • Alternatyvios prekės

  75000
  Fotoaparatas Sony ZV-1F
  Kodas: ZV1FBDI.EU
  59600