Prekių katalogas

Galvutė trikojui Gitzo GH1382QD

 • Galvutė trikojui Gitzo GH1382QD

  Kodas: GH1382QD
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Galvutės tipas
  Rutulinė
  Medžiaga
  Aliuminis / Plienas
  Maksimali apkrova
  14.0 kg
  Tvirtinimo plokštelės tipas
  Arca type, GS5370SD
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +3
  Svoris
  500 g
  Darbinis aukštis
  11.2 cm
  Panoraminis judėjimas
  360°
  Šoninis pasvyrimas
  -90º / +40°
  Pasvyrimas atgal / į priekį
  -90º / +40°
  Stovo jungtis
  3/8" / 1/4" sriegis
  Gulsčiukas
  Taip, 1 vnt.
 • Naujji Gitzo rutulinė galvutė GH1382QD su centriniu rutulio išdėstymu skirta profesionalams ir pažangusiems mėgėjams fotografams, ieškantiems pažangiausios įrangos rinkoje, kuri sukurta ir pagaminta idealiai papildyti geriausius Gitzo stovus. Naujoji galvutė gali pasigirti novatoriškais sprendimais, nepalinksiančiais abejingo nei vieno fotografo.
  Lengvos ir kompaktiškos galvutės rutulys padengtas Volframo disulfidu (WS2), kuris rutuliui suteikia sklandų ir tikslų judėjimą. Volframo disulfidas yra viena lygiausių medžiagų žinomų mokslo pasaulyje. WS2 danga sumažina besiliečiančių paviršių trintį ir judėjimo trukčiojimą. Volframo disulfidas turi tokį mažą trinties koeficientą, kad juo padengtam rutuliui sustabdyti reikalingas labai veiksmingas fiksavimo mechanizmas ir itin kieti metaliniai komponentai, užtikrinantys rutulio judėjimą su patogia trinties kontrole, lengvai veikiantį stiprų užraktą, ir kompaktišką galvutės dydį. GH1382QD rutulio užrakto rankenėlėje yra įmontuotas rutulio trinties kontrolės mechanizmas. Jis veikia nepriklausomai nuo rutulio užrakto rankenėlės ir trumpina rutulio užrakto rankenėlės kelią (greitina fiksavimą).
   
  Naujoji galvutė - tiksliai, saugiai ir patogiai valdoma. GH1382QD turi nepriklausomą panoraminio judėjimo užraktą, padėsiantį jums kurti panoramines nuotraukas arba tiksliai kadruoti horizontalioje plokštumoje. Galvutė pasižymi intuityvia ir greita kameros fiksavimo sistema. Kameros tvirtinimo plokštelė užrakinama su užsukama-rankenėle, kuri paverčia sistemą kompaktiška, lengva, ir intuityvia naudoti, be to lanksčiai suderinama su daugumos gamintojų Arca-Swiss stiliaus plokštelėmis. Daugelis rutulinių galvučių rinkoje pasižymi juodo cilindro formos dizainu. Naujosios Gitzo rutulinės galvutės skirtingai nei dauguma yra plonos, lenktos formos su trikampiu akcentu ir turi plieninę viršutinę detalę, padengtą matine pilka spalva. GH1382QD pasižymi itin plona konstrukcija, todėl puikiai telpa tarp Gitzo Traveler trikojų kojų.
 • Alternatyvios prekės

  15000
  7100
  9000 Sutaupykite 1900
  9500
  12200
  16000 Sutaupykite 3800