Prekių katalogas

Galvutė trikojui Manfrotto MHXPRO-BHQ6

 • Galvutė trikojui Manfrotto MHXPRO-BHQ6

  Kodas: MHXPRO-BHQ6
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Galvutės tipas
  Rutulinė
  Medžiaga
  Magnis / Aliuminis
  Maksimali apkrova
  10.0 kg
  Tvirtinimo plokštelės tipas
  Arca type, MSQ6PL
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +8
  Svoris
  5.20 kg
  Darbinis aukštis
  11.5 cm
  Panoraminis judėjimas
  360°
  Šoninis pasvyrimas
  -90º / +40°
  Pasvyrimas atgal / į priekį
  -90º / +40°
  Stovo jungtis
  3/8" / 1/4" sriegis
  Gulsčiukas
  Taip, 2 vnt.

 • Naujoji XPRO rutulinė galvutė, skirta Manfrotto 055 serijos trikojams, pasižymi trimis esminiais bruožais, svarbiais fotografams: trigubo užrakto sistemos dėka galva veikia labai tiksliai, magnio korpusas galvutę paverčia itin lengva ir kompaktiška, o Top Lock greito tvirtinmimo plokštelės dėka galvutę paprasta ir patogu naudoti.
   
  XPRO galvutėje veikia naujas rutulio užrakto mechanizmas, atspindis Manfrotto rutulinių galvų serijos modernumą. Naujas trigubas užraktas garantuoja fotoaparato padėties stabilumą ir neleidžia jam slysti. Užraktas susideda iš 3 skiltelių, kurios spaudžia rutulį sukant užrakto svirtį ir fiksuoja jo padėtį. Nauji polimeriniai žiedai ir rutulį dengianti PTFE danga, užtikrina sklandų ir tikslų fotoaparato judėjimą. Be to, jei užrakto svirtis remiasi į ką nors fiksavimo metu, novatoriška spyruoklinė sistema leidžia tiesiog patraukti svirtį ir pasukti ją norimu kampu, išvengiant kliūties. Tai - itin praktiška.

  Galvutė pasižymi aukštu naudingumo kooficientu. Magnio lydinio korpusas ir naujas tuščiaviduris rutulys sukuria itin lengvą galvutės struktūrą. Galva sveria vos 0,5kg, bet gali laikyti iki 10kg naudingąją apkrovą. Fotoaparato tvirtinimo plokštelė Manfrotto Top Lock - novatoriškas sprendimas patyrusiems specialistams, kurie nori jaustis visiškai saugūs, net naudojant sunkią ir brangią fotoįrangą: fotoaparatas jungiamas iš viršaus, o ne iš šono. Toks būdas yra gresnis ir lengvesnis. Kai tik plokštelė susijungia su galvutės gnybtu, išleidžiamas saugos mechanizmas, neleidžiantis fotoaparatui nukristi.
 • Alternatyvios prekės

  12200
  16000 Sutaupykite 3800
  Galvutė Manfrotto MHXPRO-3W
  Kodas: MHXPRO-3W
  12790
  16700 Sutaupykite 3910
  9500
  29900
  38900 Sutaupykite 9000