Prekių katalogas

Galvutė trikojui Manfrotto MHXPRO-BHQ2

 • Galvutė trikojui Manfrotto MHXPRO-BHQ2

  Kodas: MHXPRO-BHQ2
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Galvutės tipas
  Rutulinė
  Medžiaga
  Magnis / Aliuminis
  Maksimali apkrova
  10.0 kg
  Tvirtinimo plokštelės tipas
  200PL
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +8
  Svoris
  500 g
  Darbinis aukštis
  11.5 cm
  Panoraminis judėjimas
  360°
  Šoninis pasvyrimas
  -90º / +40°
  Pasvyrimas atgal / į priekį
  -90º / +40°
  Stovo jungtis
  3/8" / 1/4" sriegis
  Gulsčiukas
  Taip, 2 vnt.
 • Naujoji XPRO rutulinė galvutė, skirta Manfrotto 190 serijos trikojams, pasižymi trimis esminiais bruožais, svarbiais fotografams: trigubo užrakto sistemos dėka galva veikia labai tiksliai, magnio korpusas galvutę paverčia itin lengva ir kompaktiška, o 200PL greito tvirtinmimo plokštelės dėka galvutę paprasta ir patogu naudoti.
   
  XPRO galvutėje veikia naujas rutulio užrakto mechanizmas, atspindis Manfrotto rutulinių galvų serijos modernumą. Naujas trigubas užraktas garantuoja fotoaparato padėties stabilumą ir neleidžia jam slysti. Užraktas susideda iš 3 skiltelių, kurios spaudžia rutulį sukant užrakto svirtį ir fiksuoja jo padėtį. Nauji polimeriniai žiedai ir rutulį dengianti PTFE danga, užtikrina sklandų ir tikslų fotoaparato judėjimą. Be to, jei užrakto svirtis remiasi į ką nors fiksavimo metu, novatoriška spyruoklinė sistema leidžia tiesiog patraukti svirtį ir pasukti ją norimu kampu, išvengiant kliūties. Tai - itin praktiška.
   
  Galvutė pasižymi aukštu naudingumo kooficientu. Magnio lydinio korpusas ir naujas tuščiaviduris rutulys sukuria itin lengvą galvutės struktūrą. Galva sveria vos 0,5kg, bet gali laikyti iki 10kg naudingąją apkrovą. Fotoaparato tvirtinimo plokštelė Manfrotto 200PL yra labiausiai paplitusi Manfrotto plokštelė: kompaktiško dydžio ir lengvos aliuminio konstrukcijos dėka, plokštelė gali būti visada priveržta prie fotoaparato. Ji idealiai tinka pažengusiems mėgėjams, ieškantiems praktiško ir lengvo naudoti produkto.
 • Alternatyvios prekės

  Galvutė Manfrotto MHXPRO-3W
  Kodas: MHXPRO-3W
  12790
  16700 Sutaupykite 3910
  29900
  38900 Sutaupykite 9000
  15000