Prekių katalogas

Kuprinė Gomatic Peter McKinnon Everyday Daypack 25L

 • Kuprinė Gomatic Peter McKinnon Everyday Daypack 25L

  Kodas: PMPLADG-BLK-01
  28900
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Garantinis laikotarpis
  24 mėn.
  Krepšio tipas
  Kuprinė
  Krepšio paskirtis
  Sisteminis fotoaparatas, Veidrodinis fotoaparatas, Video kamera, Bepilotis orlaivis
  Kompiuterio skyrius
  ~ 16"
  Krepšio išorės aukštis
  48.3 cm
  Krepšio išorės ilgis
  30.5 cm
  Krepšio išorės plotis
  20.0
  Krepšio vidaus aukštis
  45.0 cm
  Krepšio vidaus ilgis
  27.9 cm
  Krepšio vidaus plotis
  13.9 cm
  Tūris
  25 L
  Svoris
  1.42 kg
  Krepšio spalva
  Juoda
 • Foto kuprinė McKinnon Everyday Daypack 25L gali patenkinti kiekvieno poreikius. Ir kai sakome, kad kiekvieno, tai ir turime omenyje. Kuprinė lenvai virsta iš visiško fotografavimo įnagio į kasdienį nešiojamąjį krepšį be foto įrangos. Šis krepšys skirtas individualizavimui. Norėdami sukurti neribotas galimybes, galite rinktis tarp įdėklų ar skirtukų, kuriuos naudosite kartu su reguliuojama lankstoma pertvaros sistema.

  Galite naudoti vieną ar du mažus įdėklus, vieną didelį įdėklą arba jų derinį su skirtukais, kad priderintumėte krepšį savo darbo pobūdžiui ar pomėgiams ir, kad galėtumėte sklandžiai naudoti kasdienius daiktus. Susidėtą jūsų įrangą galima pasiekti iš viršaus arba iš nugaros. išoriniame nešiojamojo kompiuterio skyriuje telpa iki 16 colių kompiuteris ar planšetė. Kuprinė pasižymi lanksčia vidinės erdvės dalinimo sistema, su lankstoma pertvara. Jos pagalba galite reguliuoti viršutinės ir aptinės krepšio sričių dydį. Galinio atvarto vidinėje pusėje yra 4 vidinės tinklinės kišenės su užtrauktuku smulkesniems daiktams susidėti.

  Krepšelio išorėje yra 2 išorinės kišenės vandens buteliukams, kurios veikia kaip trikojo kišenės. Kuprinė pasižymi patvariomis, vandeniui atspariomis medžiagomis, aukščiausios kokybės užtrauktukais, patogiomis petnešomis ir kuprinės dirželiais. EVA putplasčio nugarėlė su tvirtinimu prie lagamino. Pridedamas krūtinkaulio dirželis papildomam palaikymui. Be viso to, krepšio priekyje yra „molle“ dirželių sistema, skirta, papildomos įrangos tvirtinimui. 

  Galima įsigyti 5 skirtingas kuprinės Gomatic Peter McKinnon Everyday Daypack 25L versijas
   

 • Alternatyvios prekės

  20900
  25800 Sutaupykite 4900
  20900